bugün

Adama bir gülme getiren şeydir. O güdük boyuyla afra tafra atar.
gözleri maviyse der
gözleri siyahsa der
gözleri elaysa der
gözleri yeşilse der
yüzü güzelse der
gülüşü güzelse der
saçları uzunsa der
saçları boyalıysa der
der
der
der.
kendine güveniyorsa der
Normaldir. 1.75'lik erkeklerin kendini uzun boylu sandığı bir ülkede yaşıyoruz biz. Neyin davasını görüyorsunuz pardon? Hani sokaklar ağzına kadar iskandinav dolu da ben mi göremiyorum?

Edit: boyum 1.60 değil, 1.75'lik erkeklerin kendini uzun sanması beni çok eğlendiriyor. Sizin 1.90 olmanız ülke ortalamasını etkilemiyor. Ülke ortalaması 1.75 ve üstüne üstlük yapı itibariyle insanların bacakları gövdelerine göre daha kısa. Vaziyet bu lakin ülkedeki bütün erkekler türk kızı aşağı türk kızı yukarı sövüp duruyor. Bu hikayedeki mal kızlar değil halbuki.
1.75 erkekleri değil 1.90 erkek istemeleri anormaldir. havaları vardır. dar götü belli eden pantolon giyerler. genelde 3 lü grup halinde dolaşırlar. karşıdan gelirken erkeklere bir kere bile bakmazlar ve karşıdan gelirken kız kıza gülerler. reelden tekliflere ne diyosun yaa derlerlen instagram mesaj kutuları full doludur. en az 1000 takipçisi vardır.
neden böyle düşündüğünü merak edenler herhangi bir sosyal mecrada kız profili oluşturup birkaç gün beklesinler.

sorun 1.60-1.80 ya da güzel çirkin sorunu değil.

sorun daha derinlerde.

çok daha derinlerde.
Erkekte boy kadında işlev önemli olduğu için der, diyebilir. Hakkıdır.