bugün

Ya 12 yaşındadır yada uludağ sözlükte yazardır.
Utanmadan 1.85 ve üstü, herkül gibi kaslı erkek ararlar...
(bkz: birelli takvimi)
+5 eklersek benim boyumu bulursunuz allahın rezilleri.

Ne 12 yaşındadır ne de burada yazardır demeyeceğim burada yazar olabilirler.
Ulan 12 yaşındakiler benden daha kalıplı daha uzun. Sanki 20 yaşında ağzına tükürdüklerim.

Minik olmak güzel ama. Siz erkekler ne bilirsiniz ki, dengesizler. Pü size.
Gözlemlediğim kadarıyla yaprak sarması yapma skillleri çok iyidir.
Birde telefonu arka ceplerinde taşırlar. Anlam veremiyorum.

Büyük ekran telefon kullanıyor çoğu. Bazen yürüyen telefonlar görüyorum sonra dikkatli bakınca bu kadın gruba ait arkadaşlar olduğunu anımsıyorum.
5 cm uzun olduğum kız.
hobbitgillerdendir. fakat durumu dert etmeyip kompleks haline getirmediği takdirde bu minyonluğu ona ayrı bir tatlılık vermektedir.
Onur55 sen misin lan.
genellikle samsunlu olup

gene çoğunlukla isimleri onur olur

benim gördüklerim hep böyleydi.

ortalamanın altı.
Boğazına kadar çizme, ayaklarına kadar büyük çantayla gezen uzaylımsılar. Boyun kısaysa ona göre giyin.
Seksi olamazlarmış ehehe. Sana kimse seksi olmak istemediyse..

150 ve 160 arası kıslara laf yok.
Türkiye için ortalama boy desek haksızlık etmeyiz.
Bunu da sorun edecek kadın olduğunu sanmıyorum.

Bunu sorun edecek kadınlara haddimiz olmayarak nacizane bir tavsiye:
Düşünün, fizik olarak kaçınılmaz bir durum; el ayak göğüsler olarak daha küçük olursunuz. Kilonuza dikkat ederseniz "ufak tavuk her zaman piliç gibi görünür" gerçeğinde daha dinç ve canlı genç bir görünüm ile arz-ı endam edersiniz.

Yüzünüze takınacağınız bir tebessüm ile daha tatlı olursunuz. Hele ki erkeğin omuzuna veya koltuk altına gelen başınız-boy oranı ile şirin bir çiftin görüntüsü olur.

Ama lütfen boyumu uzun göstersin diye çizgili giyip zebra gibi, topuklu yüksek (hele ki mantar topuk, tabanı kalın platform stil) ayakkabıları giyip zıplayamayan zıplama özürlü fil gibi sokaklarda dolaşmayın.
Direkt olarak üzerinde "ben de boydan dolayı aşağılık duygusu var" yazan bit t-shirt giyip gezin.
Hele ki dans ederken...
Aman tanrım, baktıkça acıma duygusu tavan yapıyor.
Eğer zayıfsa boyunun zararını göremeyecektir.
Portatiftir. Kolunuzu omzuna koyup yürüyebilirsiniz.
Yataktan paraşütle inerler. Merdivenle çıkarlar xd.