bugün

kukla adlı kullancı üyenin yeni bir hizmetidir. 09.04.2012 tarihinde, yani geçen hafta en çok oylama yapanlar listesinde 1. sıra da yer alan azimli ve hırslı yazarla zabaha kadar sevişecektir.

evet arkadaşlar, malümunuz şu sözlük de herkeş oylamalardan şikayetiçi, fakat kimse elini sikinden kaldırıp da oylama yapmıyor, o koduğmun mausuna hiç basan yok. hülasa bu etkinlik sayesine ( ibnelerim başta olmak üzere ) baya bi oylama olacağı kanaatindeyim. inanın moderatörler bile deli gibi oylayacaktır ve kızların sevinç çığlığınıda şimdiden duyar gibiyim. mesaja falan hiç gerek yok. zate 1. olanı herkeş görecek.
çok net; kısaca 1. gelen isterse ve korkmazsa sevişilecektir. bu kadar basit. şimdiden gazanız mübarek olsun. haYDiyin yiğitlerim. işte size fırsat! başlayın!

edit amına koyim;

2 saat içinde en az 10 tane msj geldi. çekenlerin hepsi de sap. '' ellerimiz terledi oylaya oylaya '' diyolar. * bu nasıl kin lan!
sözlükte oylama butonun aşınmasına neden olacak kampanya,ikinci olana talibim.

fotoğrafımı da koyayım rekabet artsın.

http://imageshack.us/phot.../trabzon20149dt1.jpg/sr=1
güzel bir etkinliktir. ERKEK KADIN FARKETMEZ. sonuç da erkekte de meme var.
en çok oy veren yazar ile sevişeceğini belirten yazar beyanatı.

karman olmuş 812 hala oy peşindesin amk.
neyin kafasını yaşıyorun hacı sen?

edit: adam geçen hafta en çok oylama yapanlar listesine giren için demiş. hata benim.
ilk ona girene erotik resimlerimi yollayacağım diyerek destek verdiğim promosyon.*
gaylerle yatmayan erkeklerin katılmayacağı oylamadır, ancak niyeti bozanlar çıkabilir.
oylama yaparken bir daha düşündürtecek söz.
Uludağ Sözlük niye oylamıyor sorusunun yanıtı olabilir açıklama.
içimde biraz oylama isteği vardı o da bu başlıktan sonra kaçtı yemin ederim...

(bkz: öğğ)
bunu duyan rıza baba hemen atılır:

(bkz: hadi evlat ver o götü bana)
(bkz: arz talep ilişkisi)
bu başlığı gören zenciler artık elleriyle oylamıyor sayın seyirciler..
(bkz: oylama butonunun çökmesi)
aslında cinsel eğilim seçilimidir.
(bkz: gay detected)
"peki o seninle sevişecek mi? " sorusunu ister istemez akla getiren beyanattır.
yüzyılın sikişine bir kala diye fragman çekilmesi gereken mevzu.

yetkili falan düşerse kuklanın nasibine şamatayı kes.
oylasa bile eksi oy veren sözlük yazarlarını belki kendine getirebicek bir etkinliktir dersem yalan olur,adam entry oylamıyor oylasa da eli eksiye gidiyor arkadaş ,ne yazarsak yazalım beğendiremiyoruz.
Geçtiğimiz haftanın listesinde 2. Ye 1000 oy fark atarak 1. Olmuş mbaran a gönderilen açık bir mektup mudur acaba?
beni heyecanlandıran, kuklayla sevişme ihtimalini yaratan söylem.
(bkz: mavi istiridye)
Uludağ sözlükteki erkek yazarları oylama yapmaktan vazgeçirecek kampanya. Sevdiğimiz entry'i beğenemez olduk. Saygılar.
(bkz: oylama butonuna bakınca kuklayı görmek)
en çok oylamayı yapıp seninle sevişmeyeceğim diye bir açıklamada bulunmak istiyorum.
(bkz: heyecan katsayısı artıyor)*
(bkz: geri sayım başladı amk)