bugün

efendi düzgün bir arkadaş kendince öğrendiklerini ve bildiklerini samimi bir şekilde izleyicilerine aktarıyor. hayata ben ve çevremdeki insanlardan çok daha farklı baktığını düşündüğüm ve bu yüzden severek takip ettiğim bir youtuber.
cok yakışıklı bir vlogger kendisi. muhabbeti de güzeldir, allah sahibine bağışlasın keşke benim olsa.
Genel olarak youtube'a onun videolarını izlemek için girdiğim, videolarında eğlenceli vakitler geçirdiğim kötü olduğum durumlarda beni mutlu eden eğlenceli mi eğlenceli yakışıklı bir vlogger.
aşırı ışıklı tabelalara benzeyen bir ismi var. masraftan kaçılmamış gibi.

kendisini kırmak istemedim, kırdıysam özür dilerim. bela istemiyorum.
müzik zevki açısından sınıfta kalmıştır. tip olarak da sıradan bir türk erkeğidir. sokakta bunun aynısından 51531547321 adet var.
sonsuz pozitif enerji ve neşe kaynağı. açın videolarını, ışıkhan arka planda konuşsun siz işlerinizi yapın, o derece. hatta sevdiğim bir arkadaşımla bir yerde oturmuşuz da laflıyormuşuz gibi tatlı bir his yaratıyor bende onu izlemek.
sohbeti, samimiyeti, içtenliği, tarzı çok güzel bir youtuber. kendisini şans eseri fark ettim, youtube'da ki samimiyetsiz, argo konuşan bir çok çöp vloggerlardan biri sanarak açtım fakat beni düşünceme pişman etti.
inanilmaz yakışıklı bulduğum enerjisini ve konuşma tarzını çok sevdiğim harika muhabbetleri olan ve bence bunu açıksözlüğüne borçlu olan YouTube'da takip ettiğim tek vlogger.
Uzun zamandır sohbeti bu kadar güzel olan bir youtuber'a denk gelmemiştim, ses tonu adeta kendini dinletiyor.
severek takip ettiğim erkek "lifestyle" vloggerı.
sohbetini sevdiğim, pek yakışıklı youtuber.
ne zaman canım sıkılırsa ve moralim bozulursa kendisinin videolarını açıp izliyorum. çünkü yüzümde anlamsız bir gülümseme oluşmasına neden oluyor kendisi.. %100 life point için gereken vitaminlerimden bir tanesi diyebilirim. keşke bende onun kadar mutlu bir insan olabilsem yüzümde hep gülümseme olsa falan diyorum bazen.. ama içinde bulunduğumuz mâlum coğrafyada zor geliyor biraz.
severek takip ettiğim ve YouTube videolarını izlediğim dünyalar tatlısı vlogger. gelecekte adından daha çok bahsedileceğini düşünüyorum.
çok samimi ve kaliteli bulduğum izlediğim tek vlogger. izlemeye başladığımda bu kadar seveceğimi tahmin etmemiştim ama baya sevdim, şaşkınım.
youtube'ta rastgele kanalına denk geldiğim, bazı şeyleri gerçekten aşmış,yaşam tarzına hayran olduğum oldukça samimi ve içten bir vlogger.
videolarının bana bir yararı yok ama izlemekten acayip keyif alıyorum. bana kalırsa tatlı birisi. hiç görgüsüzlüğünü görmedim. hayat standartı yüksek ve kaliteli yaşıyor gerçekten. müzik zevki de güzel. hatta o kadar paralel ki zevkimiz spotify'da listelerini stalkladığım tek vlogger.
güler yüzlü hoş bir youtube içerik üreticisi. pozitif olduğuna inanıyorum ve samimi buluyorum. izlenme amaçlı takılmadığı ortada.
uzun süredir takipçisi olarak youtube içeriklerini takip ediyorum. Kendisini izlerken gayet eğleniyorum ve samimi buluyorum.
sempatik bir vloggerdır, takip edilesidir, videolarından çok şey öğrendiğim insandır.
Yeni tanımaya başlasam da çok severek takip ettigim vlogger. Umarım çok daha iyi yerlere gelir. insanlara verdiği enerji yetiyor bence. Beni şimdiye kadar mutlu ettiği için ve takip ettiğim sürece samimiyetiyle bana katacağı şeyler için teşekkür ediyorum.
müzik zevki, hayata karşı duruşu, göz devirmeleri, samimiyeti ile kalbimde her zaman hissettiğim, her vloguna heyecanlandığım, yaptığı işlerle diğer bomboş vloggerlardan ayrılan minnoş.
yeni keşfettiğim sempatik ve doğal bir youtuber.

bir kaç videosunu izledim ve çok sempatik, tatlı ve enerjisi güzel. dilerim bu sempatikliği ve tatlılığı zamanla diğer kötümser, egoist, yapmacık olan youtuberlar gibi değişime uğramaz ve bu yolda başarılı olur..
youtube dünyasının bana göre en kaliteli içerik üreten vloggerlarından birisi. muhabbeti güzel ve çoğu vlogger ve içerik üreticisinin aksine olgun, aklı başında birisi.
youtube adlı sosyal medya sitesinde videolar çeken bir vlogger. yaptığı işi para kazanmak için değil sevdiği için yaptığı belli. kısa sürede iyi bir kitle yakalamış durumda emeklerinin karşılığını alıyor.
youtube'da daha çok liseli kızlara hitap eden kısa sürede popüler olan son günlerde azalarak biten bir youtuber, bunu yazarken korkuyorum, ileride bir gün aksini kanıtlamak için tekrar gelir diye.