bugün

son 1 yıldır twitch yayınlarına uzun sürelerde aralar vermekte. artık eskisi gibi oyun oynamıyor yada sonunu getirmiyor. sanırım başka iş planları var kendisinin, bakalım. sanırım asıl mesleği olan sinema ve televizyon alanına yönelmiş. kuruluş osmanda falan oynamış şimdide tiyatro işlerine devam ediyor gibi. yinede pandemi dönemlerindeki yayınları özletiyor umarım kısa sürede yayıncılığa geri döner.
kuruluş osman dizisinde oynayan 1997 doğumlu oyuncu. (bkz: kuruluş osman)
Valorant oynayan esporcu ve twitch yayıncısı iyi bir aime sahip.
çok yetenekli bir (bkz: valorant) oyuncusudur. yayınları da gayet eğlencelidir.
entry ve kill konusunda dünyanın en iyi birkaç esporcusundan biri. büyük takımların birinde olmaması çok şanssızlık. maalesef nispeten zayıf bir takımda potansiyelini gösteremiyor. beşiktaş esports kötü bir takım değil ama espor yönünden oldukça zayıf bir takım.
yetenekli ve hırslı bir espor oyuncusu. her sezon valorant radyant liginde ilk 10 içerisinde oluyor. profesyonel arenanın yanı sıra yayınlarını da izlemek çok keyifli. başarılarının devamını dilerim.
Dünyanın en iyi valorant oyuncularından birisidir.
espor ve twitch evreninin "okumuş" nadir adamlarından. kalitesini de belli ediyor zaten. severiz.
zeki, çevik ve ahlaklı bir e-sporcudur. twitch yayınlarına ağırlık veren çoğu oyuncu kendini kaybeder, insanlara tepeden bakmaya başlar ama bu adam çizgisini hiç bozmadı. belki en iyi valorant oyuncusu değil (bana göre) ama en bilinçli ve en mütevazısı olduğu aşikar.
dünyanın en iyi valorant oyuncusu olma kapasitesine sahip, mekanik olağanüstü aimi ve tepki süresi muazzam olan türk esporcu. şuan beşiktaş esports takımında oynamakta. espor kültürü oluşmaya başladığından beri bu sektörün takipçisiyim ve içindeyim ama hiç ışıkhan kadar bir türkün avrupada ve dünyada bir oyuna bu kadar etki ettiğine tanık olmamıştım. zaten youtube videolarına bakarsanız izleyicilerinin yarısından fazlası yabancıdır.
kısa sürede namı yayılan valorant oyuncusu. oyununa gelen yabancı uyruklu takım arkadaşları bile "oyunun en iyisisin" falan diyor kendisine. eğer riot games valorant için de league of legends ciddiyetinde bir profesyonel arena kurarsa ışıkhan gibi oyuncularımızın olması gerçekten çok gurur verici olacak.
kısa sürede namı yayılan valorant oyuncusu. daha doğrusu yayıncı olduğu çok fazla oyunu profesyonel seviyede oynamış ama ün yaptığı oyun sanırım valorant oldu.
twitch türkiye'nin bugünlere gelmesinde ki en önemli kişilerdendir şuan içeriği nedeniyle eski günlerdeki popülaritesini kaybetse de twitch türkiye bu günlere geldiyse bu adamın emeği azımsanamayacak kadar fazladır, ayrıca izlenme için olmadık rezillikler yapan yayıncı ve youtuber arkadaşlara karşın çizgisini hiç bozmamıştır. sonuç olarak devri geçmiştir. izleyiciler yönünde değeri kalmasa da adını devam ettirdiği için sponsorlar ile gemisini yürütüyor.
oyun medyasının yeni nesli içinden çıkan en kaliteli adam.
1997 doğumlu oyuncu ve youtuber. heralde oyunculuğun devamı gelmeyince YouTube ve Twitch yayıncısı oldu neyse efenim hoş sohbet bir arkadaş severiz.

Oynadığı diziler için (bkz: beni affet)
geçen gün youtube'da gördüm nereden hatırlıyorum dedim eskiden beni affet dizisinde oynuyordu dizi 565654654 bölüm olunca insanda göz aşinalığı oluyor.

1997 doğumlu oyuncu youtuber falan.
severek izlediğim, beğendiğim twitch yayıncısı. bazı mimikleriyle beni gülme krizine sokan sevimli bir tiptir.
genel olarak twitch yayıncıları ve youtuberlar ne yaparlar biraz belirsizdir. oyun yayını yaparken, sohbet etmeye baslar oradan başka bir kola yönelir. daha sonra müzik klibi çeker filmde oynar vs... karışık bir is yani anlıyorum. ancak bu kadar çok takipçiye sahip olup da bu kadar belirsiz bir iş yapan birini görmemiştim. anladığım kadarıyla sosyal medya içerik üreticiliğini hobi olarak yapıyor çünkü diğer bu işi yapan insanlar gibi derdi para değil. youtube kanalına çok sık video atmaz, twitch yayınlarını deseniz ayda 1 2 kez ya yapıyor ya yapmıyor. instagramda aynı şekilde yüzbinlerce takipçiye sahip olmasına rağmen hesabını doğru düzgün kullanıp story bile atmıyor. yılda 3-4 ay sosyal medyadan elini çekerek kendini unutturup tekrar dönüyor. gerçekten ilginç bir kişilik ve sosyal medyayı bu kadar aktif kullanmamasına rağmen youtube, twitch ve instagram gibi platformlarda yüzbinlerce takipçiye ulaşmış birisi, bazen acaba üstüne düşse nerelere gelir diyorum. bunun temel sebebi dediğim gibi paraya meraklı olmaması yoksa eminim günümüzde sosyal medyada ünlü olup kolay para kazanmak isteyen milyonlarca insan vardır. bu arkadaş böyle bir lükse sahipken ne daha fazla ünlü olmak ne daha fazla para kazanmak derdinde. yayınlarına gelirsem güzel eğlenceli birisi twitch'de çok diğer yayıncılar ile muhattap olmaz tek derdi kendi izleyici kitlesidir.
twitch ile alakadar olmadığım zamanlarda bile ismen duyduğum yayıncı, severim kendisini efendi çocuktur. Twitch gibi bir ortamda tek bir küfür dahi duyamayacağınız 2-3 yayıncıdan birisidir. Zaten bu yönüyle gerek twitch gerek YouTube platformlarında bir yıl gibi bir sürede yüzbinlerce takipçiye ulaştı iki hesabıda 300 bin civarında. ancak son zamanlarda twitch'de izlenme sayıları düşmüş gibi bunun en büyük sebebi kitleyi elinde tutamaması. Şu sıralar yayınlarında sürekli izlenme sayısını arttırmaya yönelik projeleri konuşuyor. Son zamanlarda yayınları sadece just chatting üzerine buda tabi ki insanları belli bir süre sonra sıkıyor.
severek takip ettiğim birkaç youtuber'dan birisi. sesi tatlı dinlemesi ve izlemesi keyifli. ben kendisinin sadece vloglarını takip ediyorum. twitch platformunda yayıncılık yapıyormuş ama pek bana göre değil.
eski kaliteli içeriklerinden eser kalmayan youtuber. insanların popülerleşince samimiyetini kaybetmeye başlaması beni üzüyor. ne kadar abone sayısının çoğalmasını istesem ve bunu hak ettiğini düşündügüm nadir içerik üreticilerden biri olsa da birbirinin aynısı olmaya başlayan ve izlenme kaygısı yaşadığı videoları kanalını ve yaş ortalamasını epey kalitesizleştirdi. yinede severek takip ederim kaliteli insandır.
youtube'da daha çok liseli kızlara hitap eden kısa sürede popüler olan son günlerde azalarak biten bir youtuber, bunu yazarken korkuyorum, ileride bir gün aksini kanıtlamak için tekrar gelir diye.
youtube adlı sosyal medya sitesinde videolar çeken bir vlogger. yaptığı işi para kazanmak için değil sevdiği için yaptığı belli. kısa sürede iyi bir kitle yakalamış durumda emeklerinin karşılığını alıyor.
youtube dünyasının bana göre en kaliteli içerik üreten vloggerlarından birisi. muhabbeti güzel ve çoğu vlogger ve içerik üreticisinin aksine olgun, aklı başında birisi.
yeni keşfettiğim sempatik ve doğal bir youtuber.

bir kaç videosunu izledim ve çok sempatik, tatlı ve enerjisi güzel. dilerim bu sempatikliği ve tatlılığı zamanla diğer kötümser, egoist, yapmacık olan youtuberlar gibi değişime uğramaz ve bu yolda başarılı olur..
güncel Önemli Başlıklar