bugün

sol frame de bugün ile gündem arasına sıkışmış mavi kutucuk.

zall sen hayırdır birader?
sözlükteki liselileri tespit etmek için gelmiş buton.
Tüm üniversite girilerini üniversitesine göre gruplandırmış, güzel olmuş. isteyen gidip ta ilk günden itibaren okuyabilir.

Tam ergen sözlük olduk yani. Liselilere hizmet.
Ya iyi hoş da arkaplanın rengini ciyak mavi yapıp gözümüze sokup durmanın anlamı ne. Normal beyaz renkte yap, liseliler kör mü görür elbet. At şeyine kelebek konmuş gibi sırıtıp duruyor orada. Umarım birkaç güne kadar herkesin haberi olunca düzelir.
Dikkatimi çok dağıtıyor düzeltin lan şunu.
Kızların teklif ettiği yer.

Şaka şaka öyle bir şey yok. Sosyal ve kültürel bakımdan gelişebiliceğiniz yerler.

Mesela ben Üniversite 1 sınıfta istanbul,Trabzon, izmir, Isparta, eskişehir,bursa, Ankara gibi yerleri 1 yılda gezdim. Özgürsün kendi ayaklarının üstünde durmayı öğreniyorsun tabi aileden uzakta okuyorsan.
tuhaf hissettiriyor varlığı...
dunyanin en sacma ozellikleri listesinde zirveyi zorluyor, karma puani ile birlikte.
aralarındaki uluslararası antalya üniversitesi'nin antalya bilim üniversitesi olarak değiştirilmesi gereken, sol frame'e eklenen renkli hede.
(bkz: lise 5)
hala niye sözlükte durduğunu çözemediğim gereksiz şey açık ve net.
sol frame de bugün ile gündem arasına sıkışmış mavi kutucuk.
sol frame de yine bugün ile gündem arasına sıkışmış mavi kutucuk.
Ailesinden uzakta kalmak isteyen çocukların üniversite bahanesi ile kaçması. Bu kaçma sonucu özgür olduklarını düşünmesi gibi bir şey.
tüm ülke büyük travma geçirmiş, hala üniversite hayatı derdinde olanlar var.

böyle düşünüyorsanız da yazmayın bari.
mecburen uzaktan oldu işte başka şekilde işi bağlayamadılar bu kadar basit. milyon tane insan evsiz kaldı internette okuyorum 18 19 yaşında bebeler insanları otellere doldurun falan yazmış. aynen abim sen öyle yaparsın.