bugün

üniversitede 4 ders üst üste dersi olan hocanın kesintisiz ara vermeden ders yapması halidir.
(bkz: Mustafa Ateş)
liseyi yeni bitirenlerin göz yaşlarından biridir. ne var yani erken çıkacaksın işte daha ne?
tüm derslerini tek güne toplayıp kalan günlerde kafasına göre takılan azimli bir insan olabilir.
insana gözleri açıkken uyumayı öğretiyorlar.
gaddar hocadır.
hocamız dersin başında kazandığımız jokerleri de ekleyince ders oldukça uzar ve dersi olan başka bir bölümün hocası tarafından zorla sınıftan çıkarılırdı. iyi adamdı zahir. anlatmayı da pek severdi.**
istem dışı olarak dersten uzaklaşıp nereye gittiğinin belli olmaması halidir.
küfürlerimizin en gün yüzü görmemişlerini telepatiyle yolladığımız hocadır.
ilk dersin ardından kara listeye alınan hocadır. devamsızlık hakkı genelde bu dersin olduğu günlerde kullanılır.
blok ders yapıp eve erken gitmeye çalışan hocadır.
öğrencilerin nefret ettiği hocalar listesinin başında yer alır.
dişi ya da erkek hiç fark etmez, bir sevgilisi, eşi, yavuklusu, tek gecelik bile bir ilişkisi olmayan, olamayan ve kampüsten başka bir mecrada itibar görmeyen mazmut kişiliktir.~aynısından burda da var.
~
edit: biraz bel altı çalışmış olabilirim.
dersten çıktıktan sonra ilk 5 dakika kendinize gelmeye çalışırsınız.
bir yerden sonra kimse dinlemez kendisini.
ayrıca bunların birinci ve ikinci öğretimleri biraraya toplayıp 3 saat kesintisiz ders işleyenleri vardır ki daha felakettir onlar.
eşşeğin amına suyu kaçırmış hocadır. bak eşek demiyorum dikat ettiysen iki ş ile yazdım. eşşeğin. eşşeğin amına.
anasını, babasını, soyunu, sopunu pek sevmeyen küfür ettirmekten zevk alan hocadır.
yönetime şikayet edilecek hocadır. Ayrıca verimli ders olmaz.
ben buna sadece birkaç kere şahit oldum her zaman yapmıyorlar haklarını yemeyelim bir buçuk saati geçirmiyorlar.
robottur o robot.
şimdi 3 saatlik kesintisiz dersin, 1. saatinden sonra öğrencilere bir şey sağlamayacağını bilmesine rağmen sırf süre doldurmak adın yapar.
hiç yapmasa daha çok faydası olacak.
blok ders yapalım hocam lafımızı götünden anlayan ve
sınıftan çıkarken dönem sonu olması sebebiyle bir daha dersinize gelenin anasını s*kiyim hocam dediğim hocadır.*
kocaeli üniversitesi teknik eğitim fakültesininde bir tanesine sahip olduğu hocadır. ilk dersinde seve seve değil zorla* diyerek bize nasıl bir üç saat geçirteceğini özetlemiştir.
isyan sebebidir arkadaş.
Uzun yol otobüs şöförü gibidir. Yol bitince herkes uyanır.
bi gün okul çıkışında kıstıracağım hocadır. bir adet bizim fakültede mevcuttur. *