bugün

adana gayet ideal öğrenci dostu bir şehir. buraya gönül rahatlığıyla gelebilirsin. devasa ölçülerde bir kampüsü var ve tıp fakültesinden zimbil gibi kız düşüyor ilgilenirsen tabi.
5 yıl sivasda okuyan bir bünye olarak çoğu komşu ili gezdim.
sivas kadar canlısını göremedim.
(kayseri,yozgat,malatya,amasya,tokat,nevsehir, Kırşehir, Kırıkkale,aksaray,denizli)
tek sorun büyük şehirlerden küçük şehirlere okumaya gelmek.
sakın denemeyin derim.
gençliginiz gider ve cebinize zarar.
harcayacaginiz para ile yaşadığınız sehir de özel okuyun.
kafanız rahat olsun.
Isparta.
Bursa....
Eskişehirdir.
Şehrin içerisinde iki büyük üniversite bulunuyor. Hem çok güzel hem güvenli bir şehir. Yukarıdaki yazara katılmıyorum. Hepimiz üniversite okuyoruz ve tabiki şehir faktörüde çok önemli. Üniversite hayatı denilince seks, sınırsız içki, sabahlar olmasın gibi bir algıya sahip olanlar ancak öyle düşünür. insan Akademik kariyer yaparken aynı zamanda gençliğinin en güzel yıllarını gezerek, eğlenerek, müzikle uğraşarak ve arkadaşlarıyla vakit geçirerekte yaşayabilir. Ve tabiki içinde bulunduğunuz ortam sosyal çevreniz ve yaşadığınız şehrin şartlarıda çok önemlidir. Hem gezip görüp hem eğlenerek aynı zamanda kendine vakit ayırarakta eğitim tamamlanabilir. Herşey ölçüye bağlı.
Üniversite hayatı bir kez yaşanıyor ve size inanılmaz şeyler katıyor dolu dolu yaşayın
Gonya olmayandır.
Eskişehir

Bursa .
üniversiteye kız düşürmek için gittiğini itiraf eden dangalakları filtreleyen başlık.
amaç gerçekten okumak yani mezun olmaksa Erzincan diyebilirim. çünkü sosyal hayat oldukça durağan ve derslerinize adapte olabilirsiniz. hayat diğer illere nazaran daha ucuz. ev kiraları da öyle.
hakkari.

askerliği de aradan çıkartmış olursunuz.
Kiev baba.
izmir, eskişehir, ankara, istanbul, bursa...
izmir, ankara, eskişehir, konya, aydın, bursa, samsun, elazığ, malatya... ve tabi ki istanbul.
1-izmir
2-izmir
3-izmir
4-izmir
5-izmir
6-izmir
7-izmir
8-izmir
9-izmir
10-izmir.
kusura bakmayın hatta bakın, türkiyenin hiçbir şehiri değildir.

New york,los angeles,san francisco,miami,londra,toronto,bangkok falandır.
kocaeli,
bursa,
eskişehir,
izmir.
Nüfusu 500binin üzerinde olan tüm şehirler bence.