bugün

who the fuck is erol egemen gibi bir soru.
'annem babama nasıl verdi acaba neler hissetti' isimli yazı dizisinde çokça sorulan sorudur. elemana kafayı daha bi yedirtmiştir bu durum.
yazarların ben tanımadığıma göre demek ki ünsüz diye düşündürdüğü adamın ününün nerden geldiğini merak eden insandır. olta da atıyor olabilir.
sabahtan beri kendime sorduğum soru.
Edebi yönü kuvvetli bir inci sözlük yazarı arkadaşın, zekice yazmış olduğu, minimal hikayede devamlı geçen soru cümlesi. Kimse sahiplenmesin lütfen.
Önder açıkbaş burada laf çok'ta şöyle demişti ; " beni sözlüklerde eleştirenleri ben tahmin edebiliyorum sivilceli ergen tipler " buna yakın bi yorum yapmıştı. Bu adamı sevmeyen eminim sözlükteki sürü psikolojisinden dolayı sevmiyo. Seven de çıkıp seviyorum demiyo bu mecrada.

Diyeceğim şu adam iyi veya kötü bi şeyler yapıyo sen beğenirsin beğenmezsin ama kimse de sana zorla izle demiyo . Kedinin uzanamadığı ciğer hesabı her boku da eleştirmemek gerek. Eminim eleştiren tayfanın çoğu önder açıkbaş'ın bahsettiği tanıma uygun. Eline klavyeyi alan atilla dorsay olmasın bi zahmet.
akşam akşam düşündüğüm soru. şuan ötv'yi izliyorum da, ne yapmaya çalışıyor henüz anlamış değilim. acaba kendini komik mi sanıyor ki?
Harbiden nasıl ünlü oldu.
beyler bu soruyu yıllardır düşünüyorum.
okan bayülgenden torpilli bilmiyorum akrabası dostu falan mı. ama şu açık ki kötü bir komedyen.
türk internet tarihinin en efsane sorularından biridir. halen yanıtı bulunamamıştır.

sorunun kullanıldığı efsane inci sözlük hikayesinin tamamı için;

(bkz: annem babama nasıl verdi acaba neler hissetti)
(bkz: destere)
Tanimiyorum d: esra erola cikti bu lavuk sakaciktan talip olucakti kadin tanimadi ahahha .