bugün

Asabi bir kişilikleri olur genelde aklı başında olanlarında milliyetçilik duyguları hakimdir. Paraya pek önem vermezler.
Tanıdığım tüm ömerler agresifti.
Kız arkadaşlarını kolay kolay terk etmezler.
Yakışıklı olurlar.
Geneli bilmem ama biri kahraman oldu.

(bkz: Ömer halisdemir)
Bir " delikanlı " asker Ömer vardı; darbeci büyük başı anlından vuran. Kendisi de şehadete koştu, Allah ruhunu şad etsin. Bence bu yıl " şehit Ömer başçavuş un " yüzü suyu hürmetine " Ömer " ismi yeni Doğan bebeklere her zamankine göre çok fazla konulacak.
dindar olurlar.
dünyanın en komik en iyi sağlam en karizma en güçlü en harika en mükemmel insanları bu ömerlerdir.
kro olurlar.
Akıl çelmeleri ve şifre çözmeleri.
iliminağğti değişleri...

içine iki adet pıçak, bir el bombası ve bir kalenşikof saklayıp en güvenli ortamlarda bile saldırı duzenleyebileğiniz kıvırcık saçları.

Bir de beyaz tahtaya detaylı şema çizişleri...
Ömer diye yakın bi arkadaşım var. Ama hep bi erkeğin poposuna bakarken yakalıyorum. Bana söylenenler umarım doğru değildir. Çünkü bende şüphelenmeye başladım.
Yakışıklı ve zengin olurlar, en azından dizilerde. Yakışıklılık konusunda evet amma zengin olduğum pek söylenemez hatta fakirim lan ben.
görsel
sadık olmaları. kendimden biliyorum.
Ya cok fakirler ya cok zengin ortaları yok.
dindar bir aileye sahip olma ihtimallerinin yuksek olmasi. Kız kardeşinin adı Nisa ise bu ihtimal %99 dur.
Dindar bir aileye mensup ama kendisinin dinle alakası olmayan kişilerdir.

Bira sigara ne ararsan var bunlarda.
Sevilesi erkek tipi iyi niyetli merhametli.
Cimridirler.
Net.
30lu yaşlarda olduğu halde Tüm gün sosyal medyada takılıp orda bulduğu görselleri ve diğer içerikleri sözlüğe eklemesi.

görsel
Çocukken hemen ağlıyordu bu Ömerler.
gizli aleyna tilki hayranı olabilirler.
35 ine kadar hayatını yaşar , ondan sonra da kendinden yaşça küçük biriyle evlenir.10 yaş falan yani.
peygamber olmaları olabilir mi?
Alevi olamazlar.