bugün

sabahları alter egonun yapılması için yoğun ısrarlarına rağmen süper egonun devreye girmesiyle gerçekleştirilemeyen eylem.*
nah çekmenin akabinde kapıcının kısa süreli paralyze durumundan istifade ederek geriye doğru takla atılmalı ve akabinde kapı kapatılmalıdır. böylece combo tamamlanmış olacaktır. sabahları kapıcının ziliyle de uyanılmaz artık. oh bea.
akabinde "has anadolu delikanlisi" kapicinin pek ego dan, iski den anlamamasi sonucu, comboyu tamamlamadan yaradana siginip "damarli" paralyzeyi eline vermesi ile sonuclanabilecek eylem.
daha sonra her sabah kapicinin zilini dort gozle beklersin. "damarli" paralyzeyi gormek icin.
ciddi bir ruhsal bunalım geçirildiğinin işaretidir.
macerayi seven adamin bayilarak yaptiği atraksiyondur.
normal bir insanin gerceklestirmesi mumkun olmayan durumdur. tamam hadi uykundan uyandin sinirin bozuldu nah cektin de, takla atinca noluyor? nah'in etkisi iki misline mi cikiyor anlayamadik. en iyisi git guzelce uyar sabah gelmesin, nah cekip takla atmasi kolay da her gun yuzyuze geliyorsun, olmaz oyle sey.
tırsak bir adamın yapacağı davranıştır. attığı takla da büyük ihtimalle ters takladır. nah çektiği kapıcıdan yumruk yiyeceğini düşünerek ters takla atıp kapıyı bir ayak darbesiyle kapatmayı düşünür büyük olasılıkla. halbuki yürekli bir nahçı çektiği nahtan sonra kapıcının kucağına atlayıp iki eliyle bir yandan kulaklarını çevirirken diğer yandan da kapıcının alnını öper.
eğer kapıcınız gaffur ise sizi birgün tenhada kıstıracaktır.*
-abi çöp var mıydı?
+nah! hoptiri takla! *
-wışş! abey sen iyi misin!
+haydi lililili. kari istirem ben!
-aboow! seni okutalım bi hocaya abey.
+hoca istemem kari istirem. o olmazsa seni istirem. şraak!!
-aneey! ben kaçim.
+ abi çöp var mı?
- *şaakhoptakla*
+ *dönerkenhavadayakalasığdriçinemerzuka*
bundan film olur.
devam filmi için;
(bkz: kapıcının intikamı)*
bu eylem amerikan filmlerinde bile olmaz.
potansiyel bir recep ivedik davranış biçimi.
(bkz: olmalı)
(bkz: yazar burda hayal gücünün sınırlarını zorlamakta)
bizim kapicinin copleri almaya aksam gelmesi sonucu yasamadigim eylem.
(bkz: çöpü almaya gelen kapıcıya aduket çekmek)
bir daha o kapıcının sizin kapınızın önünden geçmemesine neden olacak davranış.
sinirli birt kapıcıya denk gelindiğinde dayak yemeye neden olabilecek riskli hareket.
beni bu duruma bir kapıcının getirdiğini düşünürsek nah çekilmesi gerekli olan gereksizlerin kendini varetmeye çalıştığı ancak bu duruma (bkz: takla atmak) erdem sahibi insanların ulaşabileceğini bilmelerinin gerektiğini gösterir atraksiyon.

(bkz: nah çekerken seriye bağlamak)
ne yapacagini bilememektir.

bu sensiz ilk günümde siparişleri getiren bakkalın çırağını odunla dövdüm hasretinden.

(bkz: orcun kunek)
sabah servisinde yediği haraketten etkilenip,akşam çöp toplama vaktinde açılan kapıdan bodoslama dalıp elindeki çöp kovalarını kafaya geçirme hadisesi ile nokta bulacak günlük atraksiyonik olarlar zinciri.
evinizde maymun besliyorsanız ve maymun kapıcıya gıcıksa yapacağı hareket. * *
sabah vakitlerinde yaşanmışsa kapıcının gün boyu moralsiz dolaşmasına neden olacak davranış.
(bkz: ölmeden önce yapılması gerekenler)