bugün

entry'ler (119)

apple ın üreteceği arabaya alternatif isimler

steve job anısına steve's car ya da steve's.

sözlük yazarlarının itirafları

yazdıkta ne oldu? başımız göğe mi erdi?

mısır askeri bandosunun rusya milli marşı yorumu

orduyla darbeyi yapan amerikanın putine göndermesidir.

kürtlerin yerine italyanlar olsaydı

lahmacun marka olurdu.

dil atma frekansı

kadınlarda g noktasına sağdan ve soldan yaklaşan limitlerle hesaplanır.

31 çekmeyi bulan ilk kişi

rüyasında sürekli kamyon devirerek sayısız can ve mal kayıplarına sebep olan mehmet otuzbiroğlu.

ilginç küfürler

amcık ağızlı.

ilginç küfürler

sik kafalı japon askeri.

özgecan başörtülü olsa tayyip ortalığı yıkmıştı

(bkz: Neredesin Başkan Obama Neden Susuyorsun)

dişisine kötü davranan tek hayvan insanoğludur

o hayvanlara özeniyorsanız her çiftleşme mevsiminde aldatılmayı ya da her beğendiğinizin altına yatmayı göze alıyorsunuz demektir.

duşakabinoğulları beyliği

ağaoğlunun duşakabin işlerini yaparlar. 1000 liralık duşakabini 5000 liraya kakıtırlar.

bir başkadır benim memleketim

fox ana haberin sonunda çalar. ben de sizdenim der yahudi sahibi bilincaltlara gizliden. ama sectigi sarkinin orjinalinin yahudi olmasi enteresandir. bilen anlar bilmeyen oltaya gelir vatanseverlik kilifiyla.

bir başkadır benim memleketim

fox ana haberin sonunda çalar. ben de sizdenim der yahudi sahibi bilincaltlara gizliden. ama sectigi sarkinin orjinalinin yahudi olmasi enteresandir. bilen anlar bilmeyen oltaya gelir vatanseverlik kilifiyla.

ana haber bültenlerinde film müziği kullanılması

fox ana haberin "bir başkadır benim memleketim" sarkısı ozellikle seçilmiştir. adamlar hem bizimle dalga geçiyor;hem de mesaj veriyorlar.bilmeyene vatansever bir kanal imajı verirken;bilene de ne kadar gizlesek yine biz yahudi kanaliyiz diyorlar.nitekim bu sarkinin orjinali yahudi bir halk sarkisidir. bilmeyen arastirabilir

eve gelen misafirin hemen star ı aç demesi

flashı aç,masayıda donat demesinden hallicedir.

amerika müslüman hoplatırken allah nerede

götüne pamuk tıkılıp,toprak altındakı yılanlara teslim edilirken bile nerde bu devlet, nerde hakettiklerim diyebilecek ateist mantığı.

yılbaşı gecesi dinlenebilecek şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=ETUvPJP4wOk Bel Suono DJ Mac nger – Te Quero.

gay bara isim önerileri

ibinenin yeri.

atatürk ün bu millete fazla gelmesi

ulu önder (aynen bu kelimeler) haydar aliyevin de azeri halkına fazla geldiğini azeri kanallarında izliyoruz. basıyoruz basıyoruz halka ama almıyor kafaları hakkaten. o zaman neymiş propagandayla,baskıyla bazı farklı modeller,özü başka halka işlenemez. işlense bile bir yere kadar.

daracık ve kısa etek giyen liseli kızın amacı

tamamen masumdur.seneyede giyersin mantığı alınan elbiselerinin anatomi değişliğine müteakip,azizliğine uğramıştır azize kızımız.