entry'ler (28)

türkiye rusya arasında vizelerin kalkması

kaldıramazsan kaldırırlar gülüm,
hadi vizeleri kaldır *

israilin ayıbını oylayın

israil ulusal haber sitesinde, bize yanlış yapıp yapmadıklarını sorguluyor. Herkes hayır yapmamış demiş. Oran %67 falan. girin sizde yaptı diye oy kullanın. Linki atıyorum; http://www.israelnationalnews.com/

türk kızı

(bkz: otobüste gördüğün kızı unutamamak) başlığının ana fikiri olan kimse.

ben bi hata yaptım ve mühendis oldum

gecenin bi yarısı annesini uyandırıp, karnım acıktı diyen. Bildikleri konular hakkında birtakım şeyler yapabilirken, sosyal hayatta hiç bir şey yapamayan yegane insan olmuşsun. Şekil 1.A ben. Ama olanla ölene çare yok. Takma kafana alışırsın...

otobüste gördüğün kızı unutamamak

Bu cuma günü gördüğüm, yeşil gözlü ve bir o kadar da güzel olan kız için açmak istediğim başlık. Allah sahibine bağışlasın...

benim için ananı öldürür müsün diye soran sevgili

ama asla kız olsan bana verirmiydin diye soramayacak olan sevgilidir.. .

2010 yılında halen counter strike oynayan insan

wireless' la halihazırda erkekler yurdunda bile oynanan age of empires 2 oyunuyla birlikte hiç eskimeyecek olan klasikleşen bir oyundur.

spoiler
-------
- go go go fire in the hole
-------

sigara fiyatlarında büyük indirim

dirim dirim indirim
ben bu aşka
indirrim .. .

öğrenci evindeki kaynağı belirlenemeyen pis koku

çünkü tek bir kaynağı olmayan birçok kaynak tarafından özenle harmanlanmış kokular bütünüdür.. .

recep ivedik in 3 boyutlu çekilmesi

ancak Recep ivedik 3 filminin adının "boyutlu çelimesi" şeklinde olmasıyla gerçeleşebilecek ve böyle bişey için bile çok geç olan bir önerme.. .

paso için 20 lira alan belediye

(bkz: paso almak) .. .

sadece tadarsın doyamazsın hayata

çekirdek gibin ehe *
ya da
(bkz: bandıra bandıra ye ben hiç doyamazsın tadıma)

dökülecek kurşunu ayağa düşürmek

topuğa sıkılmasıdır .. .

değişik evlilik teklifleri

yasal yollarla üre benimle .. .

bumbum bamtilim bulu gulum

çocukluğumuzda annelerin günlerde oynadıkları mezdeke şarkısının nakaratı.. .

paraşüt açılmayınca söylenen şarkılar

somewhere over the rainbow .. .

1500 lira maaşı beğenmeyen ezik

(bkz: ayda 1500 liraya maaş diyen ezik)'e en güzel cevap olan başlık.. .

ayda 1500 liraya maaş diyen kişi

bunu yazan arkadaş heralde aşmış bi maaş alıyor ki 26 yıl devlet için çalışmış babamın emekli olduktan sonra aldığı maaşa ve aynı zamanda bu yıl bilgisayar mühendisliğinden mezun olan henüz askerliğini yapmamış benim aldığım maaştan 200 TL fazla olan ki bu küresel krizin arkasına saklanan birçok şirketin verebildiği paradan çok çok fazla bi miktar olduğunu söyleyebilirim. Bu anlattıklarıma göre ya biz eziğiz ya da başta dediğim gibi bu arkadaş hiç alın teriyle para kazanmamış bir ezik.

scarlett johansson

o kadar doğurganki .. .

saas

Açılımı Software as a service olan, yazılım veya donanıma ihtiyaç duymadan tehditlere karşı koruma sağlayan güvenlik çözümü.