bugün

entry'ler (170)

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Sizin ben cinsinizi cibiliyetinizi s*keyim. Verse üstünden inilmeyecek tabiri nasıl bir tabir lan. Sizin hiç mi utanmanız yok.

Tamam beğenmeyip bok atılan ünlü kimseler için bunu kullanıyoruz da -ki o bile doğru değil- şurada birbirini az buçuk tanıyan insanlarız. Kendi içimizdeki birisi için verse üstünden inilmez tabiri nasıl kullanılır? Ben çok rahatsız oldum. Utandım. Sıkıldım.

Bu sözlükte moderatörler ne işe yarıyorlar acaba. Saçlarını taramakla mı meşguller?

zalbert ramstein ile evlenmek

kız kankadan çok erkek kanka ile tanışmak durumunda kalınacak etkinliktir.

binbir surat disi ejderya

Fake’inin fake’inin fake’i ile arzı endam eden disi ejderya nickli yazarı tanımlayan söz öbeği.

bu durumdan nasıl kurtulurum

Kadınların zayıf noktası bu. Zayıf anlarında sırf insanlık namına yapılan şeyleri özel ihtimam olarak yorumlayıp beklentiye giriyorlar. Dünya o kadar kötü ki; bırak iyi bir şey yapmayı, normal bir şey yaptığında bile gözde büyütülüyor, anlam yükleniyor.

Bu saatten sonra yaptığın iyiliğin hiçbir faydası yok. Olumlu karşılık vermediğin her durumda en kötüsü sen olacaksın.

orada mısın sesimi alabiliyor musun

Deprem ve benzeri afetlerde kurtarma ekiplerinden duyduğumuz, biraz umut çokça endişe barındıran söz.

ben seninle ev işi yapman için evlendim

Allahım böyle bir kadın nasip etsin. Amin.

sözlükten biriyle buluşmak

Olmaz olmaz demeyin şansınızı deneyin dediğim durum. Siz bakmayın sözlük kızlarının bu başlık altındaki burnu havada ifadelerine. Çoğu, buluşmanın ardından flörtöz bir yola girmek istiyor.

tekneyle açılıp günbatımında sarılıp öpüşmek

Parası olan bir sözlük kızıyla yapmak istediğim aktivite. Öpüşmek derken, birbirimizi karşılıklı olarak yanaklarımızdan da öpebiliriz. Swh.

ezel

Şu diziyi izlenebilir kılan tek şey dayıya yanladığı döneme kadarki kerpeten ali’ydi bence.

bir apple watchımın bile yok

… olması şeklinde tamamlanamadan hıçkırıklara boğduran cümledir.

Ağlama. Benim de yok.

queen ravenna

Hayal dünyasında yaşayan yazar.

https://www.veed.io/view/...d73a8d?sharingWidget=true

hoşlanılan kişiye mesaj atma bahaneleri

Deprem olmuş sizin oralarda ya da yakınlarda iyi misin?

Seni rüyamda gördüm iyi misin artık tozlu raflarda yerini aldı.

Eğer eğitim hayatı içinde hoşlanılan birisi için bahane gerekirse sınavlar, dersler, hocalar, ders notları vs. Olabilir.

39 derece ateş

40 derece olmuş artık bu dedirten ateştir.

Hikaye paylaşmakla uğraşacağına çocuğun ateşini düşürsün. Havale geçirecek sonra zavallı.

iyi geceler sözlük

Havalar tam ısınmadı üzerinize ince şeyler giyinip uyumayın. uzun kollu pijamalarla devam bir süre daha.

iyi geceler hepinize.

27 temmuz 1915 ekmek istihkakı 500 grama düşürüldü

Varlık içinde yüzen bir kesim varken, borçları 20 yıl ötelenen kimseler varken elbette insanlar kendilerinden alınanlara, eksiltilenlere tepki gösterir.

Çanakkale savaşı zamanında kimsenin elinde avucunda bir şey yoktu. Ya da çoğu kimsenin elinde avucunda bir şey yokken bazı kimselere imtiyaz tanınmıyordu.

Her dönemi kendi içinde değerlendirmek lazım. Ondan sonra, bir zamanlar üniversite öğrenim kredisi 45 liraydı şimdi 1000 lira denilerek gözü boyanıyor insanların.

yengeniz heyecanlı

Sayenizde öğrendiğim ve dinledikten hemen sonra izleme geçmişimden kaldır dediğim şarkı. Benzerlerini önerir YouTube mazallah.

disi ejderya

Sözlük teyzesi olduğunu gördüğümüz yazardır.

https://galeri.uludagsozl...foto%C4%9Fraflar-2240038/

kara kıllı kız

(bkz: ups boobss)

memesi ile gündem olmak istemeyen kız

Olmayan şeyi neden gündeme taşımak istiyorsunuz diyen kızdır.

Gerçi geçmiş zamanda bir yazar, olmayan memenin ucunu paylaştı belki oradan tuttururum diye ama millet yemedi.

disi ejderya sözlüğün en güzel kızıdır

Fake fotoğrafının bile yüzünü tam göremediğimiz halde nereden hareketle ortaya atıldığı merak edilen, yanlışlığı gün gibi ortada olan iddiadır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.