bugün

entry'ler (736)

yazarların kendilerini ait hissettikleri tr şehri

Sivas canım memleketim hiç gitmesemde oraya aitmişim hibi hissediyorum.

ingilizce bilmekle övünmek

Ben 2 aydır japonyanın varşova kentinde yaşıyorum ingilizcem vasatın altındaymış .

Ben 2 aydır japonyanın varşova kentinde yaşıyorum ingilizcem vasatın altındaymış .

Ben 2 aydır japonyanın varşova da yaşıyorum ingilizcem vasatın altındaymış .

yazarlar nereli

Adanalıyık bazı rivayetlerde sıvaz olduğu söylenir.

melih gökçeğin aboubakar paylaşımı

Mahkeme den pacayı sıyırmak için deli taklidi yapıyor yapmasa daha kolay haklabır.

zalbert ramstein

Rammstein dinlediğini idda edebilirim ama kanıtlayamam .

dövmenin iğrenç bir şey olması

Evet merdiven altonda ucuza yapılan dövmeler
Arkadaş ortamonda dövmeciye ne oara vercen ben yaparım dövmeliri iğrençtir .

ayak işlerine bakacak işçi aranıyor

Merhaba işyerimizde calıştırılmak üzeri muhasebeye işçi arıyoz yemek+ yol+ sabah kahvaltısı dahil bir poğca {içi boş olabilir } maaşın içinde (askiri ücret ) mümkünse sarışın mavi gözlü 25 yaşını geçmemiş güzel bayan olcak birde 20 yıllık tecrübesi olan ayak işkerine bakacak temizlik vb yapabilecek 12 16 saat calışacak müşterilere bakacak sabah 5 akşam nezaman iş bitterse .

iş yok diyorlar işten bol ne var ki ????

ülkesini araplara teslim eden türkolar

Sonradan filistin gibi alayacak olan miilettir atalarımızın kanıyla kazandığı toprakları bedavaya satıyorlar gün gelecek turpaklar için hak idda edecekler . Aziz nesin vardı ülkenin yüzde 60 zeki diyordu . Şimdi olsa yüzde 80 derdi.

internette tanışılan kişi ile ilk buluşma

Nasıl yapıyorlar hala cözemedim yüz yüze tanışmak daha kolay saatlerce ekran karşısında cok güzelsin aynısı kaynımda var diyerekmi ne .

küçük kıza pusu kuran sokak köpeği

Avrupanın hiç bir yerinde böyle haber görmedim sokakta başıboş hayvan yok kuş haricinde birde doğada yaşayanlar var .

eşcinsellere olan nefretin sebebi

Daha öncede kestaneyi cizdirmiştir onun haricinde durduk yere kim kime ne yapsın .

yazarların yemekten sonra olmazsa olmazları

Biriktirdiğim kuruşlarla birşeyler alabilmiyim diye bakıyorum alabiliyorsam kendime su ısmarlıyom malum cay pahalı .

kendi kendine konuşmak

Gecende kendimle dertleştim şerefsiz cevapta vermiyor verse güzel olcaktı.

yazarların en çok para gömdüğü zevki

Yemek
Aburcubur
icecek hertürlüsü
Kitap
Pc oyunları
Ev araba aletleri vb
Her ay - eksi 1500 civarında düşüyor yakında haciz gelirse heeeç şaşırmam . Hapse girsem bedevadan yaşarım valla.

pilot yüzbaşıyım diyerek kadınları dolandıran adam

Bunlar hep barney stinson özentisi.

kuranı okudukça ateist oluyorum

Hucurat süresi 6 cı ayet e dayanarak kuranı dini dinleri söylenen herşeyi sorgulamak gerekir değilmi. Din neden var hangi din olursa olsun halkı soyan ve ac bırakan din ve dinci soytarıları değilmi yada dini kulananlar sizler bu soytarılara inanmaya devam edeceksiniz.

anın görüntüsü

görsel
Yerseniz ben cektim bunu

kadir mısıroğlu bu ülkenin bir değeridir

Bu denyusta kim olaki.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.