bugün

entry'ler (25)

günün şarkısı

Nina Simone - Feeling Good. Dinleyin hepiniz tanıyacaksınız.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Little Black Submarines - The Black Keys.

sabah sabah çiftleşen kedi görmek

Bir pazartesi sabahı için belki de en nadir sahalardan biridir. Kutlarım, bu gününün tarihini unutma.

günaydın sözlüğümün güzel insanları

Umarım hiç ummadığınız kadar güzel bir pazartesi geçirirsiniz dostlar.

günün ilk entrysi

ilk üçe girme çabamla birlikteyim. sanırım başardım. anlıyorum sizi.

gördüğümüz şeylerin gerçek olmaması

Gördüğümüz bir şeyin, o an halüsinasyon olsa bile, gerçek olmaması imkansızdır. Ancak daha önce gördüğümüz şeyleri halisünasyon olarak görebiliriz. Yani demek istediğim şey bir şey gördüysek o maddi anlamda gerçektir.

iman power

Mesela bilardo oyunuda skor aldıktan sonra beyaz topun deliğin ağzında kalıp, içeri düşmemesidir. Ya da basketbolda üçlükten panyalı atış ile skor almaktır.

dünyaya hapsolduğumuz gerçeği

Birilerinin bizi buraya hapsettiğinin ispatıdır. Ama parmaklıklarımızın demirden olduğu kesin, çünkü gittikçe yıpranıp, zayıflıyorlar.

dünyayı kadınlar yönetseydi

Dünya'yı kadınlar yönetseydi şu an bu yazıyı yazabilir miydim ondan bile şüphe duyuyorum. Muhtemelen yazabilirdim ama nasıl yazabilirdim, nasıl bir pozisyonda olurdum bilmiyorum. Bence önümüzdeki her hangi bir 18 Mart tarihinde Dünya Liderleri yerine onların eşleri sadece 1 günlüğüne geçirilmeli. Umarım o gün sonumuz olmaz.

erotik kitap okuyan kız

1-2 gün uğraşsan rahat rahat yatağa atarsın.

mutlu ol yeter

Televizyon dizisi olduğunu konu açılınca öğrendim.

toplu taşıma

Öğrenciler için en büyük nimetler arasında bulunur.

göt kılı olmanın zorlukları

Üstünde çok ağır bir yük taşımasıdır kesinlikle.

ateistlere bir öğüt

Bir yakınınız vefat ederse, cenaze namazını kılmamazlık yapmayın. En azından o ortamda bulunun.

seksi olmak isteyen kızın asıl amacı

Asla seksi olamayacağını bilmesine rağmen bunun altından kalkmaya çalışmaktır.

üstün zekalı yazarlardan tavsiyeler

Bu başlık altında hiç bir tavsiye olmayacaktır.

izmir kızı

Güzelliği kadar sıcak kanlı, yatakta nasıl olduğunu bilmediğim ve öğrenmek istediğim kız çeşidi. Nasıl olsa bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır.

çok iyi sevişen erkek vs çok seven erkek

Çok seven erkek ilk sevişmede çok iyi olmasa da, ikinci sevişmede sevgilisi için, çok iyi sevişen erkek gibi sevişmeyi öğrenir. Bu yüzden çok seven erkek.

sözlük yazarlarının eşcinselliğe bakış açısı

Her insanın kendi zevki ve düşüncesi. Aşk bu, ne, ne zaman, nerede, nasıl, kim, neden? Hiç belli olmaz. Şahsi görüşürüm eşcinselliğin itici olmasıdır.

seni sikmemle sonuçlanacak bir sürecin başındayız

ilişkinin ilk gününde erkek tarafının içinden geçirdiği bir söz.