bugün

entry'ler (23)

bakkala her gittiğinde tezgah arkasına geçen kadın

(bkz: manavdır o manav) istersen anan ödesin.

atom karınca

bizim bi hocaydı bu. ama harbiden adam aynısı be abi.

bi siktir git dedirten kız lafları

kesinlikle çok açık ve net:

(bkz: hmm peki)

zayıf erkeklerden hoşlanmayan kızlar

genelde çikolata tenli olsun da derler. hatta göğsü kıllı olsun da.

milli güvenlik dersinin insana kazandırdıkları

(bkz: rütbe çizmek) evet bu bir kazanım olsa gerek.

2010 2011 turkcell süper lig kalitesi

aziz istediği zaman nedense o maçlarda karşı takımın oyuncularına bi haller oluyor bu olaylar devam ettiği sürece bu kalite biraz zor olur.

kpss nin kaldırılması

bazıları bunu yapmış bile evet adam belediyenin bir bölümüne kpss ye gerek duymadan giriyor ordan görev değişikliği ile 6 7 ay sonra en sonunda bir okulun müdürü oluyor.

rusya ya vizenin kalkması

onlar mı bize giricek biz mi onlara giricez diye düşündüren olay.

ama en azından 50 60 yıl sonra ülkenin çoğu sarışın olur fena mı?

bahar şenlikleri

balıkesirde özellikle ilk kez şahit olduğum olaylar. tarihinin en kültürel çağını yaşıyor bu şehir sadece bahar şenlikleri değil ayrıca konserlerde var. burda yaşıyan buna inanamaz harbiden.

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

gün geçmiyor ki bir starbucks daha kapanmasın. e doğal olsa gerek buda bu yaşam standartları bu şirkete yetemez.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

şarkı: duman- rezil

''lem yelid ve löp yutar'' boykota uğrama sebebi.

ekşi sözlük

eğer dikkatli bakılırsa bütün diyer sözlüklerle aynı zaman aralığında benzer başlıklar görülür neden acaba? bazıları çok zeki sanıyor sanırsam kendini.

9 metre 15 santim

o 9 metre 15 santim asla 9 metre 15 santim değildir.

(bkz: murphy yasaları)

alo pezevenk

idda ediyorum (bkz: 112) den çok kullanılır.

karısında anne sıcaklığını arayan erkek

biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir nesiliniz ve ihtiyacımız olan şeyin başka bir kadın olduğunu hiç sanmıyorum. o sıcaklığı aramaya ne gerek var?
(bkz: fight club)

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

kızların hormonlarının akıllarının önüne geçtiği anlarda olur.

din hocası öğrenci diyalogları

öğrencilerden biri ders sırasında sıraya vurmaktadır.

hoca: kim çıkarıyorsa o sesi yapmasın. (bi an sessizlik olur sonra tekrar tıkırtı başlar)
1 2 dakika sonra..

hoca: kim çıkarıyorsa o sesi onun eli kırılır inşallah benim daha öncede böyle bir olay başıma geldi ve çocuğun eli 4 5 gün sonra kırıldı ona göre artık.

öğrenciler: yok artık!

yılbaşı

bana her seferine haram olan gündür. her yıl o günün akşamında bi halt olması zorunludur sanki. mesela sizin tarafınızdan sevilen kızın o gece başka bi erkeği sevdiğini öğrenmek ertesi yıl o kız yine tek sevdiğinden ayrılmış iken sizde hala onu severken lan bu sefer sıra bende hadi bakalım bismillah derken o yine aynı erkekle barışıp hayatına onla devam etme kararını alırken siz tek başına bilmem kaç metrekare odanızda önünüzde bi büyük vodka ile geçirdiğiniz o an sevdiğinizin o diğer erkeğin kollarında oldunu bilerek geçirdiniz ve durmadan içtiğiniz gecedir o gece unutulmazdır acıtır..

üstüne düşmek

fazlası zarardır.. yapılmaması gerekir yoksa sizin üstüne düştüğünüz yıllarınızı aylarınızı günlerinizi harcadığınız kişi bi gün gelir çantayı elinize verir ve sizi hayatından çıkarır sebebi çok ilgi göstermeniz ve onu sıkmanızdır..
siz o kişinin size çok yakın olduğunu düşünürsünüz çünkü yıllardır konuşuyosunuzdur her an ama bi gün aniden o direk atar sizi hayatından ve sorarsınız bu muydu benim değerim o da evet bu böyle ne yazıkki , herkes ne olduğunu bilmeli bu hayatta der ve yağmurun altında o kuru bi yerdeyken siz çivilenmiş gibi durursunuz sırılsıklam..
sonra siz napcaksınız peki tabiki anlıycaksınız yıllardır kendi rüyanızda yaşıyomuşunuz herşey yalanmış bazen insan inanmak istediği şeylere inanır hani o hesap buda.. şimdi farkındasın gerçeklerin ve bir yol ayrımındasın ya sağa gider onu hayatından atarsın ya sola gider onla devam edersin ama bence durmalısın o ayrımda kıpırdamadan beklemelisin o karşındaki kişinin rüzgarı seni hangi yöne götürürse oraya gitmelisin..

efkarlanmak için playlist oluşturmak

kafayı çekmeye başlamadan yapılması gereken olay. sonra olmuyo ne etsen ne eylesen olmaz olamaz.