bugün

entry'ler (164)

barz barzltd

Arkadaşlar dün aldığım bir SMS sonucu https://barzltd.com diye bir sitenin tanıtımıyla karşılaştım. içinizden hiç böyle bir SMS alıp siteyi deneyen varmı?

35 yaş üstü bir kızla evlenmek mantıklmı sorunsalı

Kıza göre değişirim kardeşim.Aşk bu yaşa başa bakmaz

suriyelilerin vatandaşlıktan çıkarılması

Adam 5 kuruş değeri olmayan asalaklarını çöpe atıyor işte,bizde tepemize çıkaralım

pera palas oteli

istanbul'daki ilk elektrikli asansöre sahip olan oteldir.

pera müzesi

çarşambaları öğrencilere, cumaları ise herkese ücretsiz olan müzedir.

psikiyatriste gitmek

kimileri vardır ki motora bağlamıştır. sizi sandalyeye oturtmaya bile tenezzül etmeden hızlı sorularla reçeteyi yazar yollar. öylelerinden koşarak uzaklaşın. iyi bir psikiyatrist bulduktan sonra gitmek güzel bir karardır. fakat araştırmalara göre, terapi ilaç kadar etkili hatta kalıcı çözüm sağladığı için daha sağlıklı bir yöntemmiş. yani bir terapiyle de desteklenebiliyorsa ne ala.

fotoğraf çekmekle nasıl para kazanılır

stok siteleri (shutterstock, istock...) tercih edilebilir. fakat komisyon oranları çok yüksek önden uyarayım. düşük komisyon alan hakkaniyetli bir platform.

muhabbet kuşlarının cinsiyeti

gagalarına bakılarak anlaşılır.

muhabbet kuşu konuşturma teknikleri

eğer eşi olursa konuşmayı öğrenmesi daha zor oluyor. çünkü karşılıklı ötüşüp duruyorlar. size ihtiyaç duymuyorlar. yapmanız gereken şey bir kelime belirleyin (ki zaten klasik şeylerden birini seçersiniz muhtemelen. aşkım, cici kuş, bitanem, babacık... bunlar öğrenmeleri kolay kelimeler.) her gün vakit ayırın. hem ilgilenin diye diyorum hem de öğretmenin tek yolu sürekli o kelimeyi onlara tekrar tekrar söylemek.

muhabbet kuşu besleyeceklere tavsiyeler

muhakkak düzenli olarak hayvanı odanın içinde falan salın uçsun. zaten evlere tıkıyoruz bari odada uçsunlar biraz.

parasız yapılabilecek güzel şeyler

sahilde yürüyüş.

fakir yiyecekleri

eski entrylerde bahsedilen yiyeceklerin bile artık lüks kategorisine neredeyse giriyor olduğu gerçeği...

otobüs bileti fiyatları

abartmıyorum, artık uçak fiyatlarından farkı kalmamıştır.

fyodor mihailovic dostoyevski

yeraltından notlar kitabıyla beni dünyasına çeken yazardır.

online olup bir şey yazmayan yazarlar

okumaktadırlar. izlenmekteyiz.

iltifatlara verilen cevaplar

ay yok ya falan gibi cevaplarla gelen iltifatı reddetmemek lazım, ondan eminim. teşekkür etmek yeterli.

yazarların ruh halini anlatan futbol terimi

Orta sahamın kendi alanıma bakan yarı dilimimde hazırlık pasları yaparak geliyorum sana.

atatürk ün aslında o kadar da süper olmaması

Yazık akıllı bir söylemdir.

atatürk peygamberdir

Kaldırılması gereken anlamsız ve hakaret içeren ve ucuz aklın ürünü provakatif bir başlıktır.

11 nisan 2016 beşiktaş bursaspor maçı

Fahiş olmayacak ise biletini alabileceğim maç.Özelden pm pls