bugün

5-6 ay sürer.

Sevgili olarak takılmaya bak.
Mümkün sanardım da sanırım değil ya. Zaten kafa dengi bi kız çıkmadı karşıma kaldı ki çıksa bile evlenince illa ki bi yerde patlar bence ilişki. Keşke böyle bişey olabilse ama gerçek hayatta mümkün değil bence. Mümkün diyenler de yalan söylüyordur.
En fazla 1 sene gider sonrası sıkıntı. Evet.
Buyuk nimet. Benim esimle bir turlu gerceklestiremedigim olay. Benim mukemmeliyetciligimden midir onun iletisimdeki zayifligindan midir bilemedim ama tedirgin olmadan gergin olmadan konusmamiz yok denecek kadar az. Keske butun diyaloglarimizi kayit altina alip defekti bulabilen bir cihaz olsaymis.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
gordugum en guzel evlilik tanımı.
bu kadar:) sade ve net.
peki şeytan bu evliliğin neresinde.
yapacak olabilirim her an ben de şüpheliyim kendimden. kendimden korkuyorum.
Evli olduğunuz kişiyle ne kadar az vakit geçirdiniz, o kadar iyi arkadaşlar

Hayırlı vakitler...
evlendikten sonra kafa denkliği kalmyor. bok yemeyin oturun oturduğunuz yerde.
Niye evleniyorsunuz ulan niye niyeeee. Bir erkeğin evlenmek için sebebi olamaz. Büyü yapıyorlar size.
Asla ama asla kafa dengi birisini bulamazsınız. Buldum deseniz bile evlendikten sonra görürsünüz ne kadar kafa dengi olduğunu...
Hem unutmayın ki biyolojinin ve psikolojinin yıkılmaz gerçeği olan "gönül bir sinektir, çünkü; hep gider boka konar" kanununa göre sizin kafa dengi biriyle evlenmeniz bu evrende mümkün değildir.
Haaa! Diyebilirsiniz ki "ben de zaten bu evren zaman boyutunu kast etmemiştim" o zaman haklısınız.
Eğer başka bir evren/boyutta olsaydım ben de meraktan kafa dengi biriyle evli olurdum.
Unutmayınız ki evlilik anlaşmak, kavga etmemek hata yapmamak üzerine inşa edilecek bir birliktelik değildir.

Yine de her akşam yatağa yattığımda din ideoloji ırk siyaset kültür damak zevki vs farklılıkları neyse de bir Galatasaraylı olan eşimin saçlarını çaktırmadan kokluyorum.
Bazen o yatakta olmasa mutfağı düzeltiyor olsa onun yastığını yatakta ki kokusunu genzime çekip acaba kime ne iyilik yaptım da bunun karşılığı olarak böyle bir insan önüme çıktı da onunla evlendim diye merak ediyorum.