bugün

entry'ler (3686)

faşizm

ılık götlü hümanistlere göre varlığını korumaktır.

ibb

"...her kim yanlış yaptıysa ise hesabı sorulmalı."

de yanlış ne kime göre?

payday 2

pirate delight mod eklenince trolleyebilirsiniz milleti. "Ya amk tayyip ülkeyi adam etti" diyene ya ban ya da dibinde cloaker çıkarttırıyordum.

kaşarlı köfte

amuna goyim shlomo shekelstein seni *

müslüman olmuş yahudi

ya ultra yobaz cihatçı olur ya da garip sürekli bir yerlere sızar. Hep bir iş peşinde.

akp ye bin basacak 10 parti

LDP iktidar olmalı.

doların hala onbir buçuk olması

"reyiz düşürdü öhe öhe öhe" diyen baba kucağından inmeyen akdonuzların sus pus olduğu konudur. O dolar gene bir 18 19 olsun göreceğim sizi.

amerikan köpeklerinin kudurması

akp'lilerin kudurmasıdır.

bu arada dolar hala 11,5 yani hala bok

recep tayyip erdoğan

şu an sözlükteki tüm aktrollerin adreslerini bana iletmesi karşılığında oy vereceğim adamdır.

atatürkün en büyük hatası

Balkanlara vitaminsiz diyen kara kuru anadolu çomçomu ve rizeli kargaburunları hepten yokedememesi.

Jebem ti mamu!

mültecileri öldürmek

(bkz: Mr garrison)

fakir bir taylandlı sizden daha fazla kız tavlıyor

gel gidelim amk vaktinde salak gibi döndüm.

şeriatçılardaki ingiliz hayranlığı

keşke ingiltere ve abd hristiyan sağcı kalıp temizleseydi ortadoğu'yu islamdan. En azından kafam sikilmezdi günde 5 kez.

dolarda tersten kalanların artık bayması

ne diyo lan bu değişik...

şeriatçılardaki ingiliz hayranlığı

Atatürk ingiliz istihbaratıyla işbirliği yaptı diyip, 2002 AKP'sinde 100% işbirlikçi, şu anki uzun gürcünün batı ile işbirliğini "reyiz 5 boyutlu satranç oynuyo öhehe yozuk yozuk çok yozuk" diye betimleyen baldudak obez domuzun serzenişine yeğdir.

adam zaferleriyle ingiliz hükümetinde kaç erken seçim yaptırdı, lloyd george'un kariyeri bitti amk bu tarihi olaylara mı inanayım senin döl nefesli kucağında oğlan siken şeyhlerinin uydurmalarına mı? babacığının kucağını mı özledin slip donu kanamış bebe?

yazık yazık çok yazık

şükretmek

fakirin boyun eğmesi.
zenginin duraklaması.

semitik domuzların dünyaya getirdiği afyondur.

dolar 13 tl oldu diye halay çeken millet

beyinsiz köpek sürüsü.

adnan menderes

şu anki ülke durumunun ilk mihenk taşı pisliktir.

şeriatçıların vatan sevgisi

şeriatçılar ingiliz imparatorluğunda otonomi alamadıkları için anıran bir avuç çöl faresidir.

otonomi alıp kendi şeriatlarını sürdürecekleri, çocuklarla seks yapabilecekleri, 4 eş alıp daha iyi bir hayat ümidi gören herkesi sopa ile ürkütebilecekleri çürük nefes kokulu çöplüklerini alamadılar diye anırdılar da anırdılar.

adnan menderes denen gavatla başladı büyük projeleri, ordu geç kaldı nefesini kesmekte.

şimdiki bu işlemin son noktası. ne desem boş, ne desem yazık.

(bkz: ateistler ahlaksızdır deyip 4 çocuğa tecavüz etmek)

dolar düşmesine rağmen fiyatların düşmemesi

amaç bu idi, sayısal maaş artışı ile insanları şaşırtıp market fiyatlarını yükseltip türk ortasınıfını imha etmekti.

20 sene aralıksız anlattım sikine takan olmadı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.