bugün

entry'ler (2270)

eddie gluskin

görsel

kudüs bizim namusumuzdur

kendisine namussuz dediğim için benden ayrılan kız arkadaşım geçen sene bu fotoğrafı çekerek bana göndermede bulundu. dilim kopaydı da öyle demeyeydim. kaçırdık dini bütün kızı.
görsel

anlamsız fotoğraflar

bu nasıl bir işkencedir böyle
görsel

meme asteroidi

asteroitini geçtim daha etten meme bile görmedik sözlükte.

ekrem imamoğlunun hdp den cb adayı olması

chplileri vurmak istiyorsan ekremden değil mansur başkan'dan vur. onlar bile ekrem'in ne olduğunu biliyorlar artık.

hangi yemekleri yapabiliyorsun diye soran erkek

düdüklü tencere gerekenler hariç hamur işlerinden tut mezelere kadar hepsini yapabilirim. çünkü düdüklü tencerem yok ayrıca ondan korkuyorum.

o değil de neden soruyor onu anlamadım. ölüyü diriyi zikti de gözü bize mi dikti?

baykuşların ingilizce bilmesi

allahın yarattığı kuş bile ingilizce konuşurken biz neden ezanı arapça dinliyoruz. ingilizce olsa ya.

geceye bir gerçek bırak

kadınlar kendilerini tatmin eden erkeklerden hoşlanır.

ünlü birinin ölümüne üzülmek

ünlü olan kişi çok yakın bir abiniz ise ve öldüğü sırada yurt dışındaysanız ayrıca cenazesine yetişemeyecekseniz ağlamanız normaldir. mesela ben erdal abi (tosun) için gün boyu ağlamıştım.

yalnızlıktan ölmek

torbalarınızda biriken sperm belli bir süre sonra fagositozla yok ediliyor. ölmüyorsunuz yani.

korpe muhendis

yazık be daha körpeydi.

bekaret

baştan sona okudum allah kahretsin.

darbe zamanı atmlere koştular diye laf eden kesim

ile tüm gün forex'in başında doların yükselmesini heyecanla bekleyen kesim aynıdır. sizi gidi şark kurnazları sizi.

kaslı ve dolgun erkek götü

kadınların eşitlik istemediğinin, aslında erkek olma özentisinin en büyük ispatıdır. bafili bafili çakamayacağın göte bok mu var da bakıyorsunuz.

erkekler göt seviyor diye onlara özenip göt sevdalısı olmaya çalışan kadın kısmısının tanımıdır.

23 ekim 2021 arka sokaklar ali nin vefatı

bize niye bağırıon. tabutu taşıyan adam pis pis sırıtıyor ona salça olsana.

camiye yardım isteğinin hiç bitmemesi

çünkü her yıl mercedes'in yeni modeli çıkıyor. imamlar fakir gibi 2020 model arabaya mı binsin?

genelevler kapatılsın

kapatılırsa sevenlerin arasına abazanlar girer.

traveler of secret momentsın bana bok böcü demesi

iltifat olması için yanlış zamanda doğmuştur. mesela antik mısırda kutsaldı bok böcekleri.

acaba yanlış zamanda söyleyen mi yoksa yanlış zamanda doğan mı suçlu? bilemeyiz.

kurbağalıdere de su samuru görülmesi

sırf temizledik diyebilmek için kirli dereye su samuru getirmişler. hayvan o pislikte 1 hafta yaşayamaz.

eşini döven erkeğe meydan dayağı atılması

o adam belinden çıkarsa kuru sıkı bozması kaçak silahı sonra da vurup öldürse sizi kahraman mı olacaksınız. her gün şehit haberi alıyoruz o askerlerin bile bi sonraki gün ismi unutuluyor. siz mi kahraman olacaksınız? keriz gibi öldüğünüzle kalırsınız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.