bugün

entry'ler (31633)

sahili leş gibi bırakıp pişkince eve gitmek

--spoiler--
pet şişeye işeyip sağa sola atan mı
--spoiler--

maalesef bu moda oldu. yakalayıp içirmek gerekiyor bu orçolara.

türklerin kendini üstün zannetmesi

z kuşağına gelene dek yurt dışına gitmiş türkler hep başarılı oldu, para kazandı, mekan sahibi oldu.

ellerine geçen fırsatı değerlendirmeyi bildiler ve o fırsatlara sıkı sıkı sarıldılar.

zor şartlarda büyümüşlerdi, burada o fırsatlar yoktu. tek çareleri çalışmaktı. belki de bu yüzden üstünlük olmasa bile bir avantaj sahibi oldukları açıktı.

şimdiki kuşaklar da avrupalı amerikalı ailelerdeki gibi pamuklara sarılarak büyütüldü. ancak biz 18 yaşından sonra da sahip çıkmaya devam ettik.

şimdi o göreli üstünlük yitirildi, moron bir jenerasyon ürettik.

dişleri fırlak kezo

ben dişlek severim sempatik oluyo.

sinek avlayan tenisçi kız

masa tenisi demek istemiş belki.

sahillerde devlet yok orman kanunları geçerli kalabalık gelip sahili domine ediyorlar utanmasalar bikini giyen kadınlara saldıracaklar ters ters bakıyorlar...çarşaflar haşemalar içerisinde çöplerini sağa sola saça saça sahilleri işgal ediyorlar.

ne esnafa katkısı. suyu bile çevrede bahçe sulayan insanlardan dileniyorlar.

genelde ümmet tabir edilen haşema çarşaf 30 çocuk 3 eş tayfası yapar.

ha seküler kesimde de öküz çok o ayrı. onlar da gece ateş yakıp bira şişelerini tersten kuma gömüyor. pijler.

ama kamyonlarla gelen ümmet maalesef sahillerin nasınıskiyo.

yazarların genelev tecrübeleri

"geç anlaş beşyüz geç anlaş beşyüzz", "çocuk olmayan yerden veriyorum" "kocacığım gözünü neden kaçırıyorsun", "ay yok mu bir delikanlı kuruduk burda" nidaları, pantolon cebinden sikini karıştıran ameleler, cepçiler, kerane tatlıcıları...gidip görülmelidir. ancak acilen komple sisteminin revize edilerek kadınlara daha onurlu ve insanca çalışma şartları sağlanması gerekiyor...

şehir keraneleri projesi mesela. hmm. dur ankaradaki tanıdıklarıma yazıyım güzel proje.

mehdiyet

örn. fetöcülük.

kız bulmak için takılınması gereken mekanlar

okul çıkışı pastaneleri. lisedeyken motorları önünde parkedip orda kızları keserdik. o zaman sözlük yoktu tabi.

sözlükteki eşcinsel lobisi ve traveler of secret

ben senin cinsel tercihine ve partner arayışına söz etmedim. umarın dileğin partneri bulursun.

ben uslu uslu kendimce vajinal erişim problemimi çözmek isterken sen bana sataştın.

banyoda diş fırçası olan sevgili

abi onların döneminde implant yoktu köprüsü vardır.

dikkat et kapıyı tıklatmadan odasına girme dişleri elinde görürsen soğursun yengeden.

rosemary s baby

ilk izlediğimde küçüktüm ve ciddi ciddi uykum kaçmıştı korkudan.

yazarların genelev tecrübeleri

kadını bu kadar değersizleştiren -metalaştırmak bile değil- başka bir yer göremezsiniz.

bildiğiniz mağaza vitrini gibi vitrinleri var ve sandalyelerde kadınlar oturuyor.

içeri girip pezevenge "şu uzun olanı istiyorum ne kadar" diyorsunuz.

o da "kızıl saçlı olan mı" diyor.

siz de "hayır hayır bak onun iki yanındaki" diyorsunuz. "500 diyor" siz" 400 olmaz mı " diyorsunuz. 450 ye iş bağlanıyor, kaç taksit yapıyorsunuz vs.

en son "temazssız var mı" diye soruyor. "temassız olur mu bu işler ahahahyt" diye espriyi patlatıp kızı alıp yukarı çıkıyorsunuz vs.

azalarak bitmesi lazım seks emekçilerine karşı olan bu onursuz davranışların.

eskort olarak serbest girişimcilik yapsınlar.

--spoiler--
insanın aklınfikri neden milletin billurlarında olsun
--spoiler--

çıkart göster!!!

yani kanıtlarını demek istiyorum, nerde kimin billuruna ne yapmışım. fırıldak.

hayır taksi paranı vermiyorum ve seni ifşa edicem

ayrıca ben tam bir kütüğüm. tomruk hatta. kız gidiş dönüş istemiş sonra istemek için çekineceğinden. gidiş dönüş tam istediği kadar tutuyor. dolandırma falan yok yani. neyse ki bir şartla beni affedecekmiş. şu:

senden çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok özür diliyorum, tam bir öküzlük ettim senden şüphelenerek.

parayı da attım. muck.

--spoiler--
hiv'li zındık
--spoiler--

hiv genelde senin ilgi alanın olan eşcinsel ilişkilerle bulaşıyor. pozitif şam şeytanı seni.

çok şükür (bkz: turp gibiyim turp şurup gibiyim şurup)

sözlükteki heteroseksüel erkekleri türlü hilelerle eşcinsel ilişkiye davet eden, özendiren, eşcinselliği yaygınlaştırmaya çalışan lobinin başkanıdır.

şuna bakar mısınız:

görsel

özetle erkeksen erkekler seni daha iyi anlar, erkeklerle takılmalısın diyor. onlara sevgi dolu bir yolculuk ve "gizli anlar" vaadediyor.

türk aile yapısını çözmek insanları eşcinsel yapmak amacındaki bu örgüt benim gibi evlenmek kız arkadaş edinmek isteyenlere karşı da savaş ilan etmiş.

bu açıkça türk aile ve toplum yapısını yıkmaya yönelik bir saldırıdır.

traveler of secret moments

kendisini eşcinsel ilişkiye özendirdiği hasebiyle cimerlediğim kişidir. üstelik baya heteroseksüel kişileri eşcinsel ilişkiye davet etmektedir...bu sözlük senin anal zevklerine meze edebileceğin bir yer değil, seni aşar. moderasyon:

görsel

bu traveler denen şahıs bana bunları söylerken bir erkeği burada, bu sitede eşcinsel ilişkiye davet ediyor:

--spoiler--
seni daha iyi anlayacak biri varsa o da seninle aynı cinsiyetten olan kişilerdir.
--spoiler--

görsel

bunlar şebeke yemin ediyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.