bugün

israil in yardım konvoyuna operasyonu

ilk olarak "bence israil haklı yaaeeee." diyenlere kuzu beyni almalarını öneriyorum. zihin açar.

ikinci olarak her ne olursa olsun bir "yardım" gemisine, (bkz: yardım), üstelik sivillerin bulunduğu ve herhangi bir tehdit içermeyen bir gemiye askeri operasyon düzenlemek insanlık dışıdır hatta orospu çocukluğudur. ayrıca neredeyse "soykırım" ilan edilebilecek şekilde bir saldırı düzenlenen bir yere yardım yapılacaksa ve bu birkaç ülkenin desteğiyle gönüllü olarak yapılıyorsa, o gemiye "önce şuraya gel ondan sonra oraya gidersin." diye yönlendirme yapmak ayrı bi şerefsizliktir. şayet bu gemiler önce israil limanına gitseydi, o gemideki malzemelerin neredeyse yarısına israil hükümeti tarafından el konulurdu. israil' in ne kadar yavşak ve götveren bir ülke ve bir o kadar da orospu çocuğu bir hükümete sahip olduğunu biliyoruz. ki bunu gazze saldırılarında ve bu sabah itibariyle gördük.

israil' in; devletleşmiş, modern bir terör örgütü olduğunu bu sabah itibariyle artık herkesin anlamış olması gerekir. birleşmiş milletlerin belli kurallarını hiçe sayarak, bir "yardım" gemisine apaçık saldırı düzenleniyorsa bu ülke (!) terör örgütünden farksızdır. şimdi bu israil' e ne yapılmalı? misilleme olarak yapılacak şey ne olmalı yani? bir bok olmayacak. israil' e davos ta aklınca "posta koyan" sayın başbakan, saldırıyı sadece "kınayacak". belki daha ağır ifadeler kullanılacak fakat ne orada öldürülen insanların, ne de dünyanın gözü önünde yapılan bu şerefsizliğin hiç kimse karşılığını veremeyecek. bu olay da böylece tarihin büyük orospu çocukluğu olarak havada asılı kalacak.

son olarak:

Gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz. (Adolf Hitler)