bugün

aklı fikri kızlar olan sapık erkek

en azından bir aklı ve fikri var diyip aklı fikri olmayıp yine de sapıklık yapan sığır yavrusundan üstün tuttuğum elemandır. ne varmış aklı fikri kızlardaysa , belki de aklı fikri bi tek ona sarıyo. belki de beceriyo. şimdik bunların da tipleri var efendim. bir sadece sapıklık yapıp kendi çapında uğraşan , bir de götüne bi gri eşofman bozması geçirip , düşük belli hedesiyle sırtındaki yapışık sırt çantasını yüzündeki kirli sakalı sevimli aynı zamanda da karizmatik gösterme çabasında olan belki de o yaptıllarıyla amacına ulaşan tipler var. alışveriş merkezlerinde görüyoruz bu elemanları. eleman dediğime bakmayınız. bunlar orada çalışmıyor lakin kadrolu olarak orada çalışıp para alan elamanlardan daha erken vakitlerde kapılarda konuşlanıp , gün içerisinde en stratejik noktalarda oturmak için nöbette bileme beklerler. artık kız ayarlar mı o dejenere tiple diye soruyorsan da , ayarlıyor lan derim sana. çünkü görüyorum. gördüm bir sürü. üzerinde oturduğum 2 lobdan çıkma laflar değil arkadaşım , görüyoruz ki söylüyoruz. sen de görüyorsun da belki görmezlikten geliyorsun* neyse bu erkek modelini de tekrar kendi içinde bir kere daha sınıfladıktan sonraaa , aklı fikri erkekler olan sapık kız modeli de var demeden geçemiyeceğim. onu da ben sınıflamam! vallaha yapmam! onu da modelist başka arkadaşlara bırakıyor ve kategorizasyonik entryme son darbeyi vuruyorum. ''imf defol!'' * *