bugün

inci sözlük

eğer başlık açıp(yahut başlıkla) küfrederek birileri itin götüne sokuluyorsa, sanırım bunu burası dahil birçok yerde yapabilecek imkan ve donanıma sahip birisi olaraktan diyebilirim ki, bir avuç orospu çocuğunun(kendi tabirleri, benlik birşey yok) başbaşa kalıp birbirlerinin analarına sövdükleri ortam.portal.

ha bunu beğenen arkadaşlarımız da var. ama şöyle biraz düşününce.

benim kullandığım portalda ki nickim yani orada ki kimliğim altına birisi beni kast ederek orospu çocuğu derse o kadar da sevinidirik olamazdım herhalde.

hatta merak ederim biraz. bu kişi benim karşımda da bunu dile getirebilecek mi ?.

Cümleyi kullandıktan sonra ki halinden bahsedilmiyor burada, o kelimeleri gözlerime bakarak söyleme cesaretine erişebilecekmi. Sence yapabilirmi?

ilginç.

analarına sövdürmekten zevk alan insanlar var günümüzde. zaman hakikaten değişmiş.

edit: aslında bu mantıkla hareket edersek. söyleyin zall a akıllı olsun akıllı da diyebilirim herhalde değil mi ? ee tabi sonra onun bana tanımış olduğu yazabilme hakkını ona kötü söz kullanarak açabileceğim başlıklarla onu rezil(!) edebilirmişim. baksanıza.

hayat ne garip vapurlar filan.