bugün

ben ak parti yi çok seviyorum

akp yi sevmek icin akp gibi düsünmek gerekir. akp israil´e israil topraklarindan daha büyük bir alani, "mayin temizlemek" adina verecekti (sahi n´oldu o is- artik hic gündemde yer almiyor, verdiler mi o alani mayinlar temizlensin diye?) , akp "icine demiryolu giren limanlari" yabanciya kendiliginden satmisti (abd´nin pearl harbour limani da bir limandi, o limani satilmasini falan gec, sadece havadan bombaladilar diye abd 2.dünya savasina girdi)...akp bunlari yapti. akp nin türkiye´ye ne yarar veya zarar verdigini ancak akp gittikten sonra anlayacagiz, cünkü bircok konunun üstü kapatiliyor...

(bakiniz, hitler tarihin en kanli savasi stalingrad yenilgisini, almanya´daki halktan hemen hemen "tamamen" gizlemeyi basarmistir, nazi döneminde almanya da yasayan hemen bütün almanlar alman 6.ordusunun 3-4 milyon adaminin stalingrad´da "telef" oldugunu bilemediler, o isin kokusu cooook sonradan cikti)

akp mesela youtube u ilk hareketlerinden birisi olarak kapattirdi. cok düsndürücü bir harekettir. gerci giriyorlarmis youtube´a ama, mutlaka bu hareketler belirli bir kesimin youtube erisimini engellemis olmuslardir, orasi kesin... bircok degerli yazari susturmaya kalkti - bu da kesin.... hatta erdogan tv´de "gül´ün cumhurbaskanligindan süphe duyan adam türkiye´yi terketsin "dedi... bu cok düsndürücü ve anti demokratik bir laftir. böyle bir adam tc gibi demokrasiyle yönetilen bir devleti yönetemez. ben bizim kasap yasar abinin basbakan yapilmasini isteyebilirim, ve türkiye ´den de vergisini ödeyen bir adam olarak beni kimse atmaya kalkamaz. böyle bir seyi basbakan konumunda bir adam cikip tv´de söyleyemez. bunlarin hepsi birebir olmustur, bizden gizlenen birsürü sey oldugunu ne yazik ki tahmin ediyorum- insallah yaniliyorumdur-
ben sahsen cok temkinli bir sekilde bu basliga yanit olarak " akp yi sevip sevmeyecegimi ancak akp gittikten ve yaptigi isler iyice anlasildiktan sonra söyleyebilecegim" diyebiliyorum. ama su anki informasyon düzeyimle "ben de...akp´yi cok seviyorum" diyemiyorum. bakariz, gercekten iyi seyler yaptilarsa severiz. gördük iste, örnegi de var- hitler´i de cok sevdiler bir zamanlar....simdi ismini bile duymak istemiyorlar. bu isler hangi informasyonun nerede ortaya ciktigiyla da cok ilintili.