bugün

mhp li milletvekillerinin hapsedilmesi

illa birilerini hapsedecekseniz atatürke küfür edenleri,hortumcuları,hırsızları,yobazları kısacası gereken adamları hapsedin dedirten olaydır...

ayrıca her sakallı dede değildir efendim,kıçımızdan element uydurmayalım...

yani iki tane eski mebusu içeri tıkmak kolaydır,helede mhp ye mensup olmuşlarsa...ama sen cezalandırabilirmisin ki binlerce kişinin katillini,milletin rızkına göz dikenleri,bölücüleri,cumhuriyet düşmanlarını;işte o vakit erkek derim...

bırakınız efendim lafla peynir gemisi yürümüyor,yani iki tane faşoyu içeri aldın diye her şey tamam mı? bu memlekette tecavüz suçundan 5 milyon verip yırtan adam var... spor arabasıyla hava atıcak diye adam öldüren sonrada 1 sene yatmadan yırtan zengin piçleri var... var oğluda var sizin anlıycağınız ama işin artık bu saçmalıklarla alakası yok,12 eylül'ün üzerine 26 sene geçti,aşın artık bunları... fakat kimse demiyor ki unutun,aşın,önünüze bakın... hükümetin başbakanıyla bakanı erman toroğlu gibi konuşmaya başlıyor,türban takılsın diye savaş veriyo siz hala mhp chp... o devirler kapandı,ama şimdi önümüzde çok daha tehlikelileride var... yani bir gün burayı irana çevirirlerse bunu atlatmamız çok mu kolay olacak? ben şahsen herkesin türban takması yerine 1000 kere milliyetçi hareketin iktidarını tercih ederim... bizim çok düşmanımız var acı ama gerçek... sürekli birbirimizle uğraşmak yerine keşke onlarla uğraşsak...

(bkz: türkiyede hukuk ve adalet kavramı)