bugün

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum,

1- bilgisayar başında malak gibi günlerce hatta aylarca oturabilirim. hiiiç sıkılmam.

2- yemeğim önüme gelse evde playstation 3 olsa birde bilgisayarım her yeni üründe upgrade edilse evden çıkan wings'i...

3- bazen minibüse bindiğimde "ulan bu sefer parayı ödemesem çakar mı bu soför" diye düşünmüyor değilim.

4- yağlı yemeği çok seviyorum abi. olay budur.

5- şu yaşa geldim hala bugs bunny ve tom & jery'i hiç sıkılmadan usanmadan izleyebilirim.

6- değil spor yapmak hızlı yürümeyi bile sevmiyorum. ama sorarsan spor iyidir derim.

7- bazen sigarayı bırakcam diyorum. 8 senedir sigara içiyorum tekeli zengin ediyorum ve ölene kadarda içicem.

8- aq, amk, a.k küfürünü nokta ve virgül yerine kullandığım oluyor aq

9- diplomam var ama işsizim. çalışmak istiyorum lan.

10- bazen en yakın arkadaşımla bile görüşesim gelmiyor. beni divx filmlerimle yalnız bırakın.

11- masadan kalkıp hiçbir şey söylemeden hesabı bana yükleyen insanlara çok küfür ediyorum bu bilinmeli. söylese içim yanmayacak ama ne söyleme ne hareket var. ööööyle kalkıp gidiyor anasını satıyım.

12- sözlükte saçma saçma başlık açanları dövesim geliyor. bi karşımda olsalar varyaa..

13- adriana lima çok güzel değil bence abi, ondan daha güzelleri var.

14- bazen nefes almaya bile üşeniyorum. hesaplayın artık.

15- milli piyango bana çıksa kimseyi tanımam.

16- insanlar bazen lise yıllarına geri dönmek istiyorum diyor. sikseler geri dönmem o ne lan öyle? hayattan soğutan ergen çiçekleri dolu. sivilceli falan. ıyyg.

17- yazıcılardan nefret ediyorum. hangi marka olursa olsun çabuk bozuluyorlar.

18- msnden nefret ediyorum ama 10 senedir kullanıyorum. keşke şu sistem çökse artık. bu konuda kendi içimde çelişkiye düştüğümün farkındayım.

19- küfür etmeyi seviyorum.

20- sözlükte ankete karşıyım ama şu anda anket dolduruyorum. olay budur.