bugün

ahmet yıldız ölmedi tarzı enrty girme rehberi

öncelikle ahmet yıldız ölmedi gibi entry girmek için ipne olmaya gerek yoktur. bak mesela ben ipne değilim ama nasıl yazıyom:

"cebime baktım hiç param yoktu. hemen karşıdaki otele girdim. resepsiyoniste ister misin? diye sordum. neyi abi? dedi. yok bi şey dedim. lobide beklemeye başladım. kapının önündeki jaguardan inen adama yanaştım. ister misin? dedim. kaç para? dedi. bir saat 100 dolar dedim. oha! dedi. tamam sana 75 olur dedim. tamam dedi. yukarı çıktık. çok canım yandı ama buna değerdi. hemen tuvalete koştum. içimdeki pisliği temizledim. daha sonra aşağı indim. kapıdan giren kelli felli adama ister misin? diye sordum. neyi? dedi. sen söyle. dedim. mmm... isterim lan dedi. iyi yukarı gel dedim. bunda da çok canım yandı ama buna değerdi. sonra hemen tuvalete koştum. içimdeki pisliği temizledim. daha sonra parayı istedim. ne parası? dedi. e bedava mı sandın? dedim. ben bedava sanıyodum. dedi. para konusunda ısrar edince beni dövdü.

işte ülkenin içler acısı hali. eşcinsellere yapılan eziyetin bir örneği. bu arada içimdeki pisliği temizledim."

edit: yeter vurmayın! ahmet yıldız öldü.