bugün

öncelikle ahmet yıldız ölmedi gibi entry girmek için ipne olmaya gerek yoktur. bak mesela ben ipne değilim ama nasıl yazıyom:

"cebime baktım hiç param yoktu. hemen karşıdaki otele girdim. resepsiyoniste ister misin? diye sordum. neyi abi? dedi. yok bi şey dedim. lobide beklemeye başladım. kapının önündeki jaguardan inen adama yanaştım. ister misin? dedim. kaç para? dedi. bir saat 100 dolar dedim. oha! dedi. tamam sana 75 olur dedim. tamam dedi. yukarı çıktık. çok canım yandı ama buna değerdi. hemen tuvalete koştum. içimdeki pisliği temizledim. daha sonra aşağı indim. kapıdan giren kelli felli adama ister misin? diye sordum. neyi? dedi. sen söyle. dedim. mmm... isterim lan dedi. iyi yukarı gel dedim. bunda da çok canım yandı ama buna değerdi. sonra hemen tuvalete koştum. içimdeki pisliği temizledim. daha sonra parayı istedim. ne parası? dedi. e bedava mı sandın? dedim. ben bedava sanıyodum. dedi. para konusunda ısrar edince beni dövdü.

işte ülkenin içler acısı hali. eşcinsellere yapılan eziyetin bir örneği. bu arada içimdeki pisliği temizledim."

edit: yeter vurmayın! ahmet yıldız öldü.
"sabah kalktığımda hemen tuvalate gitme ihtiyacı hissettim. önce içimdeki pisliği temizledim. sorna aşağı indim. karşıdan gelen adamın ne kadar yakışıklı olduğunu farkettim. o an onunla içiçe geçip yek vücut olmayı diledim. yanına gittim. saatiniz kaç diye sordum. saat iki buçuk koçum dedi. allah ım ne kadar da acı bir andı. aşık olduğum adam bana koçum diyordu. daha sonra yanından ayrıldım. arkasından takip etmeye başladım. adamım izbe bir binaya girdi. ben de hemen arkasından girdim. apartman girtişinde yakalayıp elle taciz etmeye başladım. noluyo lan ipne misin olum sen! dedi. apartmanda ibo, ahmet gelin lan diye bağırdı. ibo ve ahmet adamımla birleşip beni bir güzel dövdü. akan kanı durduramıyordum. hemen gömleğimi yırtım kafama bağladım. daha sonra eve gidip hiçbir şey olmamış gibi tv nin karşısına oturdum. daha sonra içimdeki pisliği temizledim, iki saat sonra uyandım. içimdeki pisliği temizledim ve tekrar uyudum."