bugün

yazarin isyanini sozlukle paylasmasi

sözlük yazarının rahatsız oldugu konu yada konulardan dolayı bunu sözlüğe anlatması olayıdır.bana en cok rahatsızlık veren bir konuyu sözlüğe tasımak istememle oluşan durum.okumanızı tavsiye ediyorum.

sevgili sözlük diyerek baslamadan önce bu entry okuyanlara sonsuz tesekkürlerimi sunarken uzun diye okumayanlara canınız sag olsun demek istiyorum.bu entryi okuduktan sonra kiminiz belki bana karşı cıkacaksınız belkide ne diyor bu ya gibilerinden serzenişte bulunacaksınız fakat sözlüğümüzün amacından cıkmayacagımdan emin olun.

sevgili sözlük;
hepimiz hayat denen savasa annemizin karnından cıktıgımız gün katıldık.çeşit çeşit te olsa çogumuz aynı yollardan gectik,büyüdük ve aklı başında biri olarak artık sosyelleşmeye dogal olarak katıldık.lafı fazla uzatmadan toplumumuzda anlayamadıgım kanayan bir yaradan bahsedicem.ben bir erkegim fakat erkek olmaktan bazen utanmıyor degilim *sokakta gezerken erkeklerin kızlar için ne düşündüklerini görünce içimi bir acı kaplıyor.erkeklerin cinsellikle ilgili duygularını doruklarda yasamak istemesini anlarım lakin bunu hakkı olmadan bir kıza laf atarak,onu sıkıstırarak "of yavrum ne mal var be diyerek" bazen terbiye sınırlarından sınır dısı edilerek taciz etmesini anlayamıyorum.içime acı düşmesinin nedeni ise benim bir ablam var,ayrı da olsam su an için canımı bile düşünmeden verebilecegim bir sevdigim var her seyden önce cenneti ayaklarına almış bir annem var bunların olduguna bire bir sahit oldugumda benimde hayatta ki sevdiklerimin basına bunların gelmesinden korkuyorum.bir kız hakkında bunları düşünmenin,laf atmanın ve taciz etmenin kızlarda yarattıgı etkiyi düşünemiyorum.bu davranısları yapan insanlık sınırlarını zorlayan kişilerin aynı hareketleri kendi sevdiklerine yapıldıgında asarım keserim takıldıklarını ve hatta bu insanlara serefsiz diye sövdüğünü gördüm halbuki aynı seyleri kendisi yaparken.ben sevdigim kişinin,ablamın,annemin ve tüm sevdiklerim sokakta rahat dolaşmasını isterdim.tüm bu erkeklerin davranışı yüzünden bayan arkadaslarımdan özür diliyorum.
okudugunuz için tesekkür ederim.