bugün

kilicdaroglu nun 7 yilda ssk yi batirmasi

beceriksizliğinin en belirgin örneklerinden biridir... zaten adamın cevap verme gibi bir kabiliyeti de yok. aylardır izliyorum, dinliyorum adamı her sorulan soruyu geçiştiriyor ya bu kadar da olmaz. ne sorsalar ben size şunu söyleyeyim onu boşverin diyo. niye boşverelim ya sen madem o kadar şeffaf bir kişisin cevaplasana sen benim sorumu. ben bunda art niyet ararım.
aklımda en çok kalan saçmalığı da dengir mir mehmet fırat ın gümrüğe yazdığı yazının tarihini saptırmasıydı. guya şirketin arabasında uyuşturucu yakalanmış bunun için o şirkete gümrükten denetim gelmiş, bunun kalkması için gümrüğe yazı yazmış... nasıl oluyor ya bir kere o yazı bu olaydan 6-7 ay önce yazılıyo. ne yaptı dengir fırat fal mı baktı. "3 vakte kadar arabamız yakalanacak, gümrükten denetim gelecek ben en iyisi şimdiden bu denetimin kalkması için yazı yazayım." mı dedi. ya bunların ne mal oldukları ortada. aslında şu satırları hiç yazmaya bile gerek olmamalı ama ne yapalım işte memleket için aydınlık fikirlere ihtiyaç var...