bugün

niyetin ciddi mi klişesi

özellikle kadınlarda görülen durumdur.

-biriyle flörtleşiyorsun,sevgili oluyorsun. bir zaman sonra kadının ağzından'' bak niyetin ciddi mi değil mi ? bilelim ona göre hareket edelim.'' cümlesi dökülür.

bir insan karşısındakiyle belli bir süreç geçirmeden, kafadan nasıl bilebilir ileride ne olacak ?

spesifik örnek;

-2 sene önce biriyle flörtleşmeye başladık. aynı şirkette çalışıyorduk. buluştuk,konuştuk herşey harika. öpüşüyoruz,el ele,aşırı mutluyuz. daha 1 ay geçti dedi ki '' porsuk niyetin ciddi mi ?''

ben de dedim ki '' yani xxx daha 1 aydır görüşüyoruz. belki 1 ay sonra sen beni istemeyeceksin belki bir problem yaşayacağız. nasıl birşey söyleyeyim ki''

bu cevabımdan mütevellit 2 gün sonra benden ayrıldı. '' sen ne istediğini bilmiyorsun'' dedi ve gitti. sanki sorun bendeymiş gibi.neyse aradan bir zaman geçti bizi ana merkeze transfer ettiler.oraya çalışan sayısı 100 kişi.

genel merkeze gittikten 3 gün sonra bir çocukla flörtleşmeye başladı. 1 hafta sonra o cocuk geldi bize dedi ki '' ben evleniyorum hayırlısı ile '' demek o cocuguda kafaladı. 5-6 ay o cocukla birliktelerdi,evlilik hazırlıkları tam gaz devam ediyordu.

gel zaman git zaman ben o şirketten ayrıldım. aradan geçti 1 sene. geçenlerde işim oldu eski şirkete uğradım.eskilerden konuşurken biri dedi ki '' xxx yyy ile ayrıldı geçen hafta.evliliğe 1 ay kala nişan attılar. hatta xxx orospusu gitti sevkiyattan başka bir cocukla görüşmeye başladı.''

meğer karının gayesi hemen evleneyim,siktir olup gideyim.