bugün

ayrılıkçı türkler

kahkahalarla güldürdün beni lan ruh hastası...

--spoiler--
entarileri karıştırmışım..
--spoiler--

hııı hı evet karıştırmışsın. e sen bayağı bi karıştırmışsın totoşcum. kafanın karışık olduğu saçma sapan entrylerinden belli oluyor ama olabir insanız ruh hastalıkları çağımızda yaygın, kınamıyorum.

--spoiler--
ulan nihavend gibi küfürden ibaret bi adam
--spoiler--

ruh hastası olabilirsin mazur görülebilir ama iftiracı olman kabul edilemez, bu tam anlamıyla şerefsizliktir.

benim entrylerime bakılsın argo bile yok lan?

ben sadece bana karşı kullandığı bir ifadeye karşılık (içinde ailenin de dahil olduğu ifade) bir kişiye karşılık olarak ağır küfrettim. ancak en sonunda o kişi o ifadeyi aileyi kastederek kullanmadığını söyleyince:

entry burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46642188/

ben de ikna oldum ve "tamam hocam sen işin içinde aile olmadığını düşünerek "badeci" diyerek sadece bana ibne demek istemişsin, ona ikna oldum. madem aile karıştırmadan demek istemişsin (umarım öyledir) ben de karşılık olarak ailene sarfettiğim kötü sözleri geri alıyorum. diyerek uzlaşmıştık. (ibnenin önde gideni sensin bu arada)

entry burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46642406/

ruh hastası olabilirsin(tescillendi) ama bu kancık olduğun gerçeğini değiştirmiyor. entryler sabit.

--spoiler--
sana bi soru: ben yukarıdaki entarilerimde xıroların türkiye'ye olan maliyetiyle ilgili hesaplar yaptım.. eğer kırolardan ayrılmayacaksak o maliyet hangi kaynaklardan karşılanacak onu yazıver bi zahmet..
--spoiler--

tabii yazayım kardeşim, zahmet ne demek:
ben hiçbir parasal değerin, maliyetin ülke topraklarından kıymetli olmadığını düşünüyorum. bir santim toprak verilmez!

ha şöyle dersen hemfikir oluruz. bu ülkede kendini bu ülkeye ait hissetmeyen bu ülkeden defolup gitsin! eyw. ama o pezevenge topraklarımızı niye verelim s.kmişim maliyetini. uğrunda savaşıp kan dökülmüş vatan toprağını vermek dünyanın her yerinde onursuzluk olarak addedilir.

kendini kürt mü hissediyor?
aha Kürdistan orada (ırak'ın kuzeyinde) defolup gider veya s.s. ülkeye uyum sağlar.

783.562 km²'den bir santim verilmez!