bugün

nihavend longa

badecilik sadece ibnelik değildir. ibnelikle birlikte karısını, kızını, anasını siktirmek de vardır.
sana olayın haber linkini verdim. link burada: https://www.haberturk.com...adeci-seyhten-sok-savunma

okumuyor veya okuduğunu anlamıyorsun. hatta öyleki yukarıda seni-sizi koruyan sahip çıkan koruyucu abin delikanlı mel mel gibson'u da yanlış anlayıp ona hakarete yelteniyorsun.
badeciliğin sadece ibnelik olmadığını bunu yapan kadın anlattı yıllar önce. sen okuduğunu anlayamadığın için söz konusu haberden birkaç satırı aşağı bırakayım.
haberden alıntı:
kadın diyor ki;

--spoiler--
Nasıl olduğunu şimdi hatırlamıyorum. Bir keresinde sır odasında benimle cinsel ilişkiye de girdi. Ancak daha sonra eşim ve ben, yaşadıklarımızdan dolayı dergâhtan ayrıldık. Şikâyetçiyim, cezalandırılsın.” B.Ş.’nin kocası A.Ş. de “suyun etkisiyle” böyle bir şey yaptıklarını ifade ederek, “Bana daha iyi bir Müslüman olmam için badelenmem gerektiğini söyledi ve ilişki kurdu” dedi.
--spoiler--
yani karı koca ikisini de sikmiş. bak ben bu haberi yıllar önce okudum ve okuduğunu anlayan biriyim çok şükür. yine şükürler olsun internette kayıtlar silinmiyor da yıllar sonra bu linke tekrar ulaşabildim.
belki sen bilmeden bana sadece ibne demek istedin ama değil en azından öğrenmiş oldun.