bugün

ülkesini düşünmeyen erdoğan ı kahraman yapmak

- alo şimon? naber lem keraneci? ashuahsua
+ iyidir rte senden naber? nasıl seçim hazırlıkları?
- yaf iyidir şimon'um da, bir yardımın lazım. ben bi pirim yapsam senin üstünden davos'ta. nasıl olur?
+ iyi olur tabi. nasıl olacak?
- şimdi ben sana vericem ayarı sonra da her yerde adımdan söz ettiricem, biraz ağır konuşucam tabi, katil falan derim misal sana. iftira hesabı yani ashuahsuahs
+ oha lan ekiekieki. bana katil mi dicen ekiekieki hiç güleceğim yoktu lem ekiekieki.
- ashuahsuahs
+ yaa ama eşeğin amına su kaçırma sakın. canın yanar sonra. çok tepki alırsın. uyandırayım.
- haklısın valla şimon'um ciğerim. napsak ki? .... buldum lan ahsuahsua. bak şimdi. sen bana bi laf atıcan, ben de ilk kanı o akıttı diyerek, vericem de vericem ayarı, hatta davo'su bile terk edicem ashauhsuahs. lan dahiyim ben dahi ashuahsua. karizmam tavan yapacak ashaushua. yürrü bee! ashauhsa
+ ekiekieki süper lem rte ekiekieki
- gelsin sonra oylar ahushausha. aman diim şimon'un sakın bi kelek yapma. geleceğim ellerinde!
+ hele sen bizim önümüze çıkma, desteğini esirgeme bizden, ben senin için her şeyi yaparım rte'm benim. ekiekieki.
- büyüksün be abi ahsuahsua neyse çalışalım rollerimize şimdi oki doki? görüşürüz yarın davos'ta ashauhsua
+ aldım gadanı beybi. see ya!
*