bugün

camdaki kız

not: sinir harbi içerir.

feride karakterinin saçını başını yolma isteği uyandıran dizi. kendimi tutamıyorum artık, sen kendi öz kızının daha reşit olmadan pazar pazar dolaşıp çengelköy hıyarı aramasına ses çıkartma, kendi kızına sahip çıkma, kendini korumasını öğretme, doğruyu yanlışı anlatma, kızın orada burada gezerken sen benava gibi ayır bacağını evde otur. sonra gitsin kızın gitsin hamile kalsın bir de erken doğum yaparken ölsün. ondan sonra "vay ben kızıma sahip çıkamadım." diye öz kızının gayrimeşru zevkinden, sefasından doğan günahsız yavruya eziyetlerden eziyet beğendir. geri kafalı değilim, yobaz değilim ama kusura bakmayın ben böyle işin ızdırabını s*kerim. "korumak" kelimesinin anlamını bilmiyorsan çocuk doğurmayacaksın. kadının ortası yok, izanı yok. ya komple salıyor çayıra ya da cam fanusta nefessiz bırakıyor.
peki beni bu kadar yükselten ne? bu işkenceye bu dünyada yaşayan bir genç kızın gerçekten maruz kalmış olması. evet çok acı. inşallah dizi diye dramatize etmişlerdir. allah böyle kadını düşmanımın başına dahi vermesin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar