bugün

yks 2020 tercih sonuçları

4 yıl önce bugünlerde beklediğim sonuçlardır. heves tabi gecelere kadar telefon elimde yine buralarda entry kovalıyordum trolleyen biri olunca toplu bir şekilde eksi yiyordu birazdan yukarıdaki arkadaşa atacağım gibi. en sonunda uyumuşum işte sabah 11 gibi babam aradı oğlum burası oğlum şurası diye telefona bi baktım cevapsız çağrıyanlar arayanlar soranlar buruk bir mutluluk yaşamıştım tabi o gün. emekler çözülen denemeler sinirler hayattaki ilk tatlı stresler. sonunda ne oldu şimdi o kazandığım üniversiteyi bile bitirdim göz açıp kapamak gibi derler ama hep anlamamazlıktan geliriz ya ben doğrudan yaşadım bunu. bölümümü bitirdim şimdi 15 gün sonra kpss ye girmek için hazırlanıyorum yine denemelerle ve streslerle boğuşuyorum. son olarak gençlere tavsiyelerde bulunmak istiyorum hiç bir şey ne sizin için başlangıç neden sizin için bir son. hevesinizi kırmak istemiyorum ancak ülkede okumanın değeri azaldı ve gitgide azalmakta şuanda. tabiki hayallerinizin peşinde koşun istediğiniz bölümleri okuyun ve kendinizi istediğiniz doğrultuda geliştirin ancak olmazsa da lütfen üzülmeyin. herkes a bölümünü b bölümünü okuyacak diye bir şey yok hayallerinizin peşinden koşun ve şu hayatta geri gelmemesine rağmen en bonkör şekilde harcadığımız zamanı en verimli şekilde kullanmaya bakın. unutmayın gençsiniz dinamiksiniz 60-70 yaşlarında bir milyarderden daha zenginsiniz sağlıkla nice güzel günlere.