bugün

babamı dövdüm

sinir krizi sonucu oluşan berbat durum.
özet geç piç diyenler olacaktır eminim ama okumasanız da olur çünkü kimseye anlatamadığım bir olayı buraya döküyorum.

bizim otelimiz vardı 2 tirilyona satıldı babamla amcam parayı bölüştü. ama bu 1 tirilyon bizim elimize hiç ulaşmadı. babam denen adi adam hepsini yemiş. ama bize hala para var diyor. 2005de satıldı ama para hala bankada diyor. neyse annemle boşandılar ettiler falan annemi sinir hastası etti ilaç kullanıyor annem. babama sinir oluyorum zaten. yaş oldu 19. nafaka vermiyor bize bakmıyor ihtiyac alınmıyor. şükür ki bir tane evimiz var. geçenlerde para almaya gittik ona 20 lira para verdi annem yetmez dedi oda sizle mi uğraşçam hadi gidin gibisinden sözler söyledi bağırdı. benim kafam attı indim arabadan bir sağdan yumruk bir soldan yumruk. tekmeler havada uçuşuyordu. galip ben oldum çünkü anneme çektirdiği acıların öfkesi bi anda patlamıştı. hiç pişman değilim çünkü annemi çok ağlattı bizi üzdü. okuduysanız teşekkür ederim.

edit:babam gerçekten âdi bir adam küfürle yalanla büyüdüm sinir hastası etti hastanelerde kaldık. bizim hakkımızı başka kadınlarla yediğinden dolayı hakettiğini düşündüğüm için bu olay gerçekleşti. yoksa babaya el kalkmıcağını bende biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar