bugün

ayrılıkçı türkler

"ben de aynı şeyi soruyorum ya işte.. niye yapmıyor?"

Bende cevap veriyorum işte yıllardır yeşil kartla, kaçak elektriklere göz yumarak, şımartarak adamlar Güneydoğu'da silme iktidar oldu ne zaman Sevgili kavgası oldu Diyarbakır, batman,siirt, Şırnak,hakkari,van,kars, ığdır HDP iken (kaldı ki Iğdır'da HDP ve MHP baş başa çok ufak bir farkla kaybetmiş) yani sen baştaki Amerikan destekli imamı indirmeden ülkeyi şehir şehir bölsen de boş HDP şimdi versin nefessiz görüşürler

"bak burasını hiç anlamadım işte..
benim de 1 oyum var kürdün de 1 oyu var..
demek ki mesele oy meselesi değil.. başka işler de var işin içinde.."

Senin laik olduğunu tahmin ediyorum laik olan senin oyunu alma şansları yok Kürtlerin var

"devletin cizre'yi ve suru eskisinden çok daha lüks bir şekilde tekrar inşa ettiğinden habersizsin galiba..
https://www.milliyet.com....-7-merkez-hamlesi-2310733
faturayı kim ödedi biliyor musun?
sürpriiizzz... sen ödedin..

kürtlerle aynı ülkede yaşadığımız müddetçe bu faturaları ödememek gibi bir seçeneğimiz yok, onu bilesin..."

işte konu yine aynı yere geliyor sur ve cizre'ye zamanında aynı adamlar türk askeri gözetiminde soktu sonra aynı adamlar dümdüz etme emri verdi sonra gidip imar etti neden çünkü (m)adamlar hain terör çözülemeyecek bir sorun değildir bizi yönettiği söylenen vampirlerin kendi çıkarı için beslediği bir sorundur.