bugün

abd li avcının adıyaman da dağ keçisi avlaması

parasını verip istediği her şeyi yapacağını zanneden vahşi bir yaratığın yaptığı katliam.
görsel

abd'li avcı karı koca, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğün'den izin alarak (daha doğrusu ücretini vererek) adıyaman'a gelip sincik ilçesi dağlarında "av turizmi" kapsamında avlanmışlar, bu av esnasında 2 tane yaban keçisi vurmuşlar, bu keçilerden birinin boynuz uzunluğu tam 130 cm.

işte bu vahşi katiller bir de avladıkları yaban keçileri ile poz vermişler. (orospu çocukları)
görsel
görsel

ulan, zaten kendi ülkemizde her gün bir sürü orospu çocuğu görüyoruz hayvanları "av" adı altında katleden.
bir de yabancılar gelip ülkemizde avcılık yapıyorlar.

şurada videosu da var;
https://twitter.com/kuzey...tatus/1232425308378337281

"how do you feel?" diye soruyorlar videoda, orospu kadın da önünde canına kıydığı yaban keçisi olduğu halde gülerek "werry happy" diye yanıtlıyor.

allah belanızı versin.

av turizmi nedir ya? 3 kuruş para uğruna bu sapık, pislik, vahşi şerefsizleri ülkemize sokup bir de ülkemizin hayvanlarını bunlara katlettiriyorsunuz.

yazıklar olsun?

ben böyle bir izin, yasal izin, av turizmi falan tanımıyorum.

yasal da olsa, bunu yapanın da buna izin verenin de, o yasayı koyanın da allah belasını versin.

bunca yıldır silah kullanıyorum, silahlara meraklıyım, her türlü av tüfeğim vb var. lakin daha 1 kez olsun ava çıkıp canlı bir hayvana ateş etmedim, etmem de...

bir insan bundan nasıl zevk alabilir ve bunu nasıl spor olarak görebilir.

ben avlanmak istiyorum, işte bu hayvanları katleden orospu çocuklarını avlamak istiyorum. bunun için doğa koruma ve milli parklar müdürlüğüne mi başvurmam gerekiyor acaba?