bugün

sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar

Baya oldu birgün bir eve taşındık kiraya mecburen. Ev de virane gibi. Neyse yatıp uyduğumda ufaklıklar gece rüyamda korkutuyorlarmış haberim yok bir şey de göremiyorum. Sadece sabah kalkınca dudaklarım uçukluyor oradan anlıyorum. Bir hafta 15 gün devam etti bu durum. Ama ağzım yüzüm balon gibi oldu uçuklardan. işyerinden elazığlı bir komşu abimiz farketmiş durumumu. Çağırdı yanına dedi ne oğlum bu suratının hali? Abi dedim korkutuyorlar rüyamda ama kimseyi göremiyorum filan. Dedi sana bir dua öğreteyim kolunu bacağını kırar bu ipnelerin. Tamam abi dedim eve gidince okumaya başladım. Devamlı okuyorum, yaklaşık 4-5 gün sonraydı. Yine rüyadayım ama bu sefer elemanlar gelmişler. Cinlerin çocuklarıymış öyle söylüyorlar bana rüyamda. Hani böyle suçlular dizilir ya sıraya hah işte öyle dizildiler önüme. Sağdan sola boy sırasıyla. Ben cesaretle nasıl saldırdım bunlara kolundan yakaladığımı havada sallayıp yere vuruyorum ama ne kol kalıyor ne bacak kalıyor kırılmadık. Hepsini teker teker indirdim aşşağıya. Uyandım baktım rahatlamışım. O evde yaklaşık 5 sene oturduk. O günden sonra bir daha ne gelen oldu ne giden nede bir daha rahatsız eden.