bugün

uzak diyarlarda evli barkli

geçenlerde yazdığım hakaret barındırmayan nick altı sebepsiz yere silinmiş olan vasıfsız insan.

kendisine silinen yazımda yalancı olduğunu, hazır uzaktayken orada kalması gerektiğini, ülkem ile ilgili yorum yapmaması gerektiğini, çünkü yaptığı tek şeyin yalan ve iftira sıçmak olduğunu belirttiğim sözlük kullanıcısı.

dedim ki, söylemlerinde evli olduğundan da bahsediyor, öyleyse söylediği tüm yalanlar, attığı tüm iftiralar ailesinden çoluğundan çocuğundan çıksın, tez zamanda acı çeksin.

yani ne hakaret ettim ne de yasal yönden sorun teşkil edecek tek kelime. yalnızca beddua ettim ve beddua etmek suç değildir. buradan allah belanı versin tayyip, tüm yaptıkların çoluğunun çocuğunun torununun burnundan fitil fitil gelsin diyebilirim, bu suç değildir. hatta bu konu ile ilgili hakkımda soruşturma açan savcıya da senin gibi savcının allah belasını versin, tez zamanda geberirsin inşallah diyebilirim, çünkü beddua etmek serbesttir.

bu sebeple bu insan görünümlü şeytana bir dinsiz olarak acı çekmesini diliyorum, ailesi dağılsın attığı iftiralar ve yalanlar fitil fitil burnundan gelsin.

unutmayın ki dinsizin duası kabul olurmuş.

arrivederci.