bugün

avrupa yakası

çok izlenen bir dizidir. ancak çok izleniyor olmasını anlamadığım da dizidir. beğeniliyor anladık. ama işe bir de şu tarafından bakalım: hümeyra. çok büyük oyuncu. yeni sezon için yapımcılarla ücretini konuşmak için gittiğinde kendisine diziden çıkarıldığı söyleniyor. oracıkta... sebep ise ata demirer'in diziye dönecek olması. malum araları bozuk. ve diziden adeta kovuluyor. buna çok sinirlenen birkaç oyuncu da diziyi bırakıyor büyük bir erdem örneği sergileyerek. her sezon biraz daha kan kaybeden, hatta yerlerde sürünen bir diziyi, sırf kazandıkları paraları kaybetmemek uğruna devam ettirmek maksatlı olarak, bir daha asla çalışmayacaklarını belirttiği halde, gülse hanım ata demirer'i diziye dahil ediyor. hümeyra hanımı bir kalemde siliyor. ha anca dizisinden silebilir o ayrı... ve ben arka planında böyle düzenbazlıkların, iğrençliklerin olduğu bir diziyi, isterse dünyanın en komik dizisi bile olsa izlememeyi tercih ediyorum. tüm bunlara rağmen 'banane lan bana giren çıkan yok ya!' mantığıyla izleyenler varsa da öpüyorum onları.
güncel Önemli Başlıklar