bugün

zekasıyla ilgi çekmek isteyen sözlük kızı olmaması

mutlaka ki var ve sayıları sanılandan fazlaca. çokça entry okursanız zaten görebiliyorsunuz kolayca. ancak başlıktan da görülebileceği gibi burada zeka ile ilgi çekilemiyor ki fark edilemiyor. ki bu başlıklar sıkça açılıyor. fark edebilen sayısı fazla olsa açılmaz dimi.

hazır yeri gelmişken ufak bir anımı da paylaşayım. burada yeni yeni yazar iken kaynaştığımız arkadaşlar şakasına benim için kadın yazardır söylentisi yaymışlardı. nick altıma falanda yazmışlardı şakasına. küfür kullanmıyordum ( hala kolay kolay kullanmam ) uzun uzun entryler yazıyordum ama kopyala yapıştır değil kendi kafamdan. zannedersem o zamanlar burada fazlaca yoktu bu tarzda yazan ve dikkat çekmişti. üstüne bu "kadın yazar" şakası sırasında gelen mesajlar mesela "aa sen kadın yazar mısın entrylerin dikkat çekici emek veriyorsun belli ki az çok bir şeyler biliyorsun" tarzından çok "memen mi var" şeklinde olmuştu o kısa sürede * arkadaş şimdi bulunduğumuz ortamda hani bilimsel, siyasi, kültürel veriler tartışabileceğimiz yerden çok eşli batağa oturulacak bir yer.