bugün

benim başım mı yoksa sözlük mü dönüyor

Bir sorunsal.

Afedersiniz biraz fazla sıvı tüketmişim. Tabii hoplayıp zıplarken farketmedim. Fakat bizim zafer söyledi abi. moruk vitesi sekize attın önünde keskin viraj var dikkat et şarampole uçma abi dedi çocuk. Selin'de sağ olsun dünya ahiret bacım olmasın. Abi hapishaneyi çok doldurdun ara ara mahkumları tahliye et yoksa isyan çıkacak diye ikazda bulundu ama o iki tane meme manzarayı kapatınca tam anlayamadım. Pislikler beni paketleyip eve kargoya verip sıvıştılar. Kimbilir ne haltlar karıştıracaklar. Ben de sözlüğe girip bulduğuma salça olayım diye telefona el attım. O ne amk telefon fır fır dönüp benden kaçıyor. Sonunda bir tane vurdum ekranı çatladı ama yakaladım namussuzu. Bu seferde şifreyi giremedim rakkamlar daha ben basmadan önden önden gidiyorlar yetiştiremiyorum. Neyse birader geldi ekrana parmağı ile basıp rakamları harfleri tuttu da şifreyi girebildim. Sağ olsun. Şimdide yazıyorum daha kelime ekran çıkmadan önce sağa sonra sola gidip geliyor. Sanki e 5 de karşıdan karşıya geçiyor namussuz. Biradere sordum sözlüktendir abi, sözlük çok içmiştir diyip o da sıvıştı. Bari siz söyleyin. Benim mi başım dönüyor, sözlük mü dönüyor.