bugün

neden insanlar sapık ve sapkın

örf,âdet,kültür,mezhep... neden insanlar yeni jenerasyonlar sadece sex ve paraya düşkün ilime düşkün değil kültüre düşkün değil hiç düşündünüzümü?

türkiye’mde halkımın böyle olması beni üzüyor lakin 18yaşında yemi basmış bir kızın aids olmasımı yada genç kızlarımızın namusu kafada değilde iki bacak arasında anlayıp arkadan ilişkiye girmesimi nedir bu insanların kaçınılmaz kuramı tercihmi? yaratılışımı? hayır ben size asıl sorunu söyleyecem eğer bir ülkede devlet yıllarca insanların beynini yıkarsa gerekli düzeyde eğitim vermezse kültür anlayışını cumaya gitmekten bariz kılarsa ve de kendi yapılaşmasında sapkınlıklar olursa insanlara normal gelir düşünsene insanlar zaten seytana uymaya meyilli imam hocası çocuğa taciz ediyor genclerimiz bunu görüyor devlet içi bir sürü sapkınlıklar sapıklıklar oluyor yeni nesillerimiz bunu görüyor ve cinsel sapıklıgı sapkınlıgı olağan görüyor sizden ricam sözlükte böyle paylaşımlar yapmayalım sapkın,sapık ben umudumu kaybetmedim en azından evimin önündekileri temizliğim mahallem temiz kalsın...