bir gecede her seyin degismesi

 1. 2.
  sabah uyanırsınız. kapıdan çıkarken komşunuz iyi günler diyerek gülümser. otobüse binerken herkesin sıra oldugunu görürsünüz. işe gittiğinizde amir gelip size bugün nasılsınız diye sorar ve gülümser yine. iş arkadaşlarınız deli gibi çalışmaktadır. hemen siz de önünüzdeki işlere başlarsınız. hemencecik biter. Öğle arasında hoşlandığınız kişi arar ve haydi beraber öğle yemegine çıkalım der.
  şanssızlık işte tam dönüşte trafik tıkanır ve 10 dakika geç kalırsınız. işe döndüğünüzde patron karşınızdadır eyvah dersiniz günüm beter oldu. oysa amiriniz gülümser yine. trafik vardı degil mi sorun degil der. zaten kontrol ettim bütün işleriniz bitmiş ve gerçekten çok iyi iş çıkarmışsınız.
  eve dönerken yine herkesin sıraya girdiğini görürsünüz otobüse binerken. yanınızda yayılmış oturan bıyıklı hafif toplu adam siz biraz kımıldayınca hemen kendini toparlayıp özür diler ve gülümser.
  eve dönersiniz. gece olur herkes uyumuştur. gizlice bir sigara yakayım dersiniz.
  o sırada baba girer odadan. eyvah işte bütün gün güzeldi şimdi battım dersiniz. oysa baba ne oldu neden oyle korkmuş gibi bakıyorsun. ben sadece saglıgını düşünüyorum içmesen daha iyi tabi ama bu senin seçimin der. günün ve son olayın verdigi şokla sigara elinizden düşer. ve uyanırsınız.
  2 ... meydanbenim
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.