türk kızlarının dillere destan güzelliği

gencler guluyoruz egleniyoruz turk kizi sakalarina fakat bir de gercek var ki, turk kizlari guzel. bakin bi amarigaya gelin, bakimsizligin, bayagiligin gercek tadina varin burada. ozellikle beyaz kizlar mesela, tirnak bakimi cogunun umrunda degil, oje suruyorlar, o oje bir daha haftalarca kaliyor tirnaklarinda, dusene kadar oyle frankenstein gibi geziyorlar. zenci ve latinolarda ise tam tersi, tirnak fevkalade onemli fakat onlarda da asiri abartili protez tirnak olayi var, garip garip renklerde tasli piercingli falan igrenc bir altkultur, her biri panter gibi pencelerle geziniyor ortalikta.

fetisist bir birey olarak hayatimda hic gormedigim kadar bakimsiz ve sekilsiz ayak gordum/goruyorum burada mesela. ozellikle zenci ayagi kadar cirkin bir olgu yok su dunyada. gozlemleyebildigim kadariyla bazi yuksek sosyoekonomik siniftan uzakdogulu, iranli ve turk disinda "aman ayagim da guzel gorunsun" diyen, pedikurden haberi olan hatun pek yok. keza ayakkabi secimleri ve moda anlayislari cok kotu, her yer elinde starbucks termosu veya bardagi olan, bildigin plastik terligin icine bi teki farkli bi teki farkli corap giymis makyajsiz ve bakimsiz genc kiz dolu. kis geldiginde de terlikleri cikarip ugg giyiyorlar.

tabi gel gelelim bar tuvaletinde ortalama guzellikte sarhos bi kiz bulup rahatlikla bir kabinde sevisebilir, eve, arabaya goturebilirsiniz eger istediginiz oysa. benim degil mesela, benim isteklerim farkli, saga sola kusan nerede oldugundan habersiz bi kizla sevismek ilgimi cekmiyor.

kisacasi turk kizi cirkin, erkegi ayi falan guluyoruz ama kazin ayagi tam oyle degil.