bugün

halı saha adidas nike

babama hediye alacağım. kendisi 52 yaşında halı sahada hala kendini parçalarcasına top peşinde koşmaktadır. haberini almaktayım, eve yüzü gözü dirsek darbesiyle şişmiş, bacakları tekme yemekten yara bere içinde kalmış bir şekilde geliyormuş. ama onun tek düşündüğü kaç gol attığı. ne kadar laf söylesemde bu tutkusundan vazgeçiremedim. artık pes ettim. doğum günü yaklaşıyor, kendisine halı saha ayakkabısı alacağım. çevremdeki erkekler kendini yogaya ve ağırlık çalışmaya vermiş. futbol ile alakaları yok. forum sitelerinde araştırdım ancak güncel bilgiler alamadım. halı sahada babam gibi delilercesine top koşturup ter içinde kalan, orası burası yara bere içinde kalmış ama mutluluktan havalara uçan, teri soğumadan duşa koşup akabinde baklavasını yiyen erkek yazarların ciddi tavsilerini bekliyorum. adidas ve nike dışında düşünmüyorum. sizce halı saha için nike mi almalıyım adidas mı? tavsiye edeceğiniz ayakkabıyı tam ismiyle yazarsanız sevinirim. hediyeyi açtığında gerçekten mutlu olmasını istiyorum.